Úvod Kultúra Branislav Jakubec vám dnes predstaví prírodu v srdci i v duši

Branislav Jakubec vám dnes predstaví prírodu v srdci i v duši

REKLAMA

Vo štvrtok 5. júla popoludní o 17:00 h sa v Dome umenia uskutoční vernisáž výstavy fotografií Príroda v srdci / v duši, ktorých autorom je Branislav Jakubec 저작권 동영상 다운로드. Je súčasťou 65. ročníka zrazu Klubu slovenských turistov, ktorý dnes oficiálne otvoria o 20:00 h v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku, pričom kultúrny program si môžete prísť vychutnať aj vy 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드. Výstava potrvá len tri dni do 7. júla.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Výstava fotografií Branislava Jakubca vám prinesie pohľad pokory, trpezlivosti a lásky k prírode 웹툰 총수 다운로드. Je to prvá výstava B. Jakubca, ktorý v prírode hľadá ticho, pokoj a oddych. „Narodil som sa neďaleko na krásnych prírodou bohatých Myjavských kopaniciach Download BaiduCloud. Od ranného detstva ma to neustále ťahalo do hory na lúky, stráne ku vode. V prírode som vedel stráviť neskutočné množstvo hodín. Len tak ticho sedieť pozerať do diaľav počúvať spev vtákov a hlasy zvierat 커피가 식기전에 다운로드. Príroda je moje všetko. Dalo by sa povedať, že je mojim lekárom. Bez nej by som si svoj život nevedel predstaviť,“ hovorí Branislav Jakubec 지누션 다운로드.

Jeho prvé kroky ku fotografii viedli už na základnej škole v Krajnom, kde navštevoval fotografický krúžok. V tej dobe však nemal možnosť dostať sa k profesionálnej fototechnike, ako dnes, aby vedel zachytiť to, čo je jeho srdcu najbližšie socket.io.js. „Aj ked tento môj koníček nie je práve najlacnejšou záležitosťou, s odstupom času sa mi podarilo nazbierať potrebné financie na zakúpenie fototechniky, ktorá je potrebná pri fotení krajiniek a voľne žijúcich zvierat a vtákov,“ vysvetľuje autor, ktorý mal v roku 1989 autonehodu, po ktorej zostal trvale pripútaný na invalidnom vozíku Remixos 3.0. No ani to ho po ročnom pobyte strávenom v nemocničných a rehabilitačných zariadeniach neodradilo od toho, aby sa nevrátil ku mojim koníčkom.
„Fotím viac menej pre seba pre svoju radosť spring attachments. V jeden deň mi však po zdielaní jednej mojej fotografie na sociálnej sieti moji kamaráti povedali, že mojou fotografiou zachytávam pekné momenty našej krásnej Slovenskej prírody a bolo by na škodu nepodeliť sa s nimi 고전게임 남극탐험 다운로드. A tak i s pomocou priateľov a milovníkov prírody akými je aj Michal Fiala, ktorému by som sa i touto cestou chcel veľmi pekne poďakovat vznikla táto foto výstava,“ dodáva autor.
-red-

REKLAMA