Úvod Kultúra BeeFree prilákal 20 tisíc ľudí. Organizátori sú spokojní

BeeFree prilákal 20 tisíc ľudí. Organizátori sú spokojní

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hudobný festival BEEFREE má za sebou svoj trinásty ročník a hudobní nadšenci sa zhodli, že premiéra v Piešťanoch sa zapíše do histórie tanečnej hudby na Slovensku logitech webcam.

[singlepic id=17031 w=320 h=240 float=left]Festival BEEFREE zažil svoju premiéru na Piešťanskom letisku, kam sa presťahoval po úspešných ročníkoch v Hornej Strede exid hot pink mp3. Organizátori sa tak rozhodli pre neustále rastúci záujem fanúšikov. Celkovo sa zväčšila plocha areálu, k dispozícii bol vyšší počet parkovacích miest i veľkorysejšia plocha na stanovanie 런웨이브 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Sme veľmi spokojní s priebehom tohtoročného festivalu BEEFREE. Ľudia sa výborne bavili a aj počasie nám vcelku vyšlo hidden folks. Od fanúšikov dostávame len tie najlepšie ohlasy,“ povedal Tomáš Marko z Kuul Fabrik. Na letisku v Piešťanoch sa počas 36 hodín bavilo viac ako 20 tisíc ľudí a [singlepic id=17023 w=320 h=240 float=right]na pódiách sa vystriedalo celkovo 150 špičkových dj-ov zo Slovenska, Českej republiky, Britských ostrovov a ďalších krajín Download Cubase Autotune.

Organizátor preto neskrýval spokojnosť: „Areál letiska sa osvedčil na výbornú. Môžeme preto povedať, že máme za sebou jeden z najvydarenejších ročníkov festivalu BEEFREE,“ uzavrel Tomáš Marko 번개손 다운로드.

Text: tlačová správa Foto: mp

[nggallery id=960]

REKLAMA

 

REKLAMA