Connect with us

Kultúra

Beckovské slávnosti obsadí Československá ľudová armáda

Published

on

Reklama

Zimné Beckovské Slávnosti sa vracajú aj v tieto chladné dni a nič neuberá na ich príťažlivosti. Kráľovské veselie v treskúcej zime a nemrznúca nálada prepuknú už 18. februára v čarovnom prostredí malebného Beckova.

[singlepic id=25149 w=320 h=240 float=left]Vo všetkých jeho kútoch sa v tomto čase rozpúta rozprávkové zimné dobrodružstvo s bohatou ponukou rôznych atrakcií, skvelej hudby a lahodného jedla. Všetci návštevníci, ktorí zavítajú do tohto, históriou nasiaknutého kraja, budú svedkami jedinečných ukážok bojov, vojenskej techniky a zbraní Československej ľudovej armády.

Reklama

Nebude chýbať ani pravá dedinská zabíjačka. Celý Beckov ovládnu vône chutných klobások a iných obľúbených maškŕt. Svoje umenie predvedú v záplave stánkov tí najvychýrenejší králi ľudových remesiel. Nezabúdame ani na našich najmenších. Pod hradom prebehne fašiangový pochod v kostýmoch od výmyslu sveta. Skutočnou lahôdkou pre oči mladých i starších bude tradičné pochovávanie basy.

Nefalšovanú ľudovú veselicu okorení vynikajúca hudba v podaní fašiangovej kapely. Zabudnite na hospodársku krízu a more katastrofických predpovedí na rok 2012, sú tu Zimné Beckovské Slávnosti. Dokážte, že tento rok bude ešte lepší ako ten pred tým a ponorte sa do ich nezabudnuteľnej atmosféry.

Reklama

Zdroj: doubleagency.sk

Populárne články