Úvod Kultúra Banášov Velestúr vraj spája oba Kódy

Banášov Velestúr vraj spája oba Kódy

Svoju novú knihu Velestúr prišiel predstaviť spisovateľ Jozef Banáš piešťanským čitateľom vo štvrtok 11. júna. Prezentácia sa však nakoniec zmenila na akúsi filozofickú prednášku o náboženstve, mystike, politike i láske a prierez celou autorovou tvorbou 웰컴 투 사우스 다운로드.

Návštevníkom v Piešťanskom informačnom centre Jozef Banáš vysvetlil, že v tomto roku má za sebou už viac ako 60 podobných podujatí, nie kvôli predaju kníh, ale pretože rád debatuje s divákmi na témy, ktorým sa venuje aj vo svojich dielach Download chrome flash files.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

 

Do každého z nich pritom vkladá svoje osobné skúsenosti, ako aj námety, ktoré prináša život. Napríklad vo svojom románe Idioti v politike zaznamenal mnohé zo svojho pôsobenia v slovenskom parlamente man who became the King of the Light Sea. Zážitky z ciest do Indie zasa premietol do mystických príbehov Kód 9 a Kód 1, ktoré sa podľa neho akoby spojili v novom románe Velestúr.

Pri jeho tvorbe sa inšpiroval životom speváka Daniela Landu a názvom vrchu v Kremnických horách, na ktorom sa nachádza nápis v runovom písme Download The Browman.

Hoci sa vedú polemiky o pravosti nápisu, aj to je podľa Banáša súčasť života a slobody viery – ak niečomu veríme, dávame tomu význam Hancom Taza Practice 2019.

IMG_5403

Spisovateľ hovoril tiež o viere v Boha, Ježiša či o najvyššej hodnote, ktorou je láska ako aj o kontroverzných názoroch na náboženstvo či politiku, prezentované v jeho knihách departure. Práve tie niektorým ľuďom z radov cirkevných hodnostárov či politických funkcionárov neboli po vôli a zaznamenal aj snahu o ich dementovanie 후쿠오카 다운로드. Aj preto sa rozhodol, že jeho ďalšie dielo sa bude volať Dementi – nie ako označenie osôb, ale vo význame poprenia. Nemá však v pláne popierať, skôr potvrdzovať pravdu…

IMG_5404Súčasťou podujatia bola i debata s návštevníkmi a autogramiáda Download the Dark Phoenix subtitles.

-ad-

REKLAMA