Connect with us

Komunálne voľby 2014

Zoznam kandidátov na post primátora je známy

Published

on

Reklama

Piešťanci si v komunálnych voľbách budú vyberať zo šiestich uchádzačov. Piati z nich idú do volieb ako nezávislí, je medzi nimi aj jedna žena. Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby primátora mesta Piešťany dnes na web stránke piestany.sk zverejnila radnica:

1. Ladislav Benedikovič, 59 r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát

Reklama

2. Remo Cicutto, Ing., 52 r., primátor, nezávislý kandidát

3. Tomáš Hudcovič, Ing., 35 r., riaditeľ vydavateľstva, nezávislý kandidát

Reklama

4. Andrej Klapica, Dr., 37 r., ekonóm, Koalícia Kresťanskodemokratické hnutie, Obyčajní Ľudia a nezávislé osobnosti, Sloboda a Solidarita, NOVA a Most – Híd

5. Jarmila Staneková, Mgr., 56 r., manažér, nezávislý kandidát

6. Miloš Tamajka, M.B.A., 38 r., riaditeľ ÚPSVaR, nezávislý kandidát

Radnica ďalej informovala, že podľa vyjadrenia miestnej volebnej komisie všetkých šesť uchádzačov o post primátora splnilo zákonom stanovené náležitosti a sú zaregistrovaní pre komunálne voľby 2014 v Piešťanoch.

Voliči budú v sobotu 15. novembra vyberať aj členov mestského zastupiteľstva. V nasledujúcom volebnom období ich na základe rozhodnutia súčasného poslaneckého zboru bude 21. Spolu má o kreslo v mestskom zastupiteľstve záujem 70 ľudí, 39 z nich zastupuje politické strany, ostatní sú nezávislí. Ich mená oznámi volebná komisia po preskúmaní všetkých zákonom stanovených podmienok.

(red)

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

Populárne články