Úvod Koktail Zdolajte vrcholy Považského Inovca a vyhrajte

Zdolajte vrcholy Považského Inovca a vyhrajte

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Okolie Piešťan poskytuje zaujímavé možnosti na turistiku. Považský Inovec z jednej strany údolia Váhu, Malé Karpaty z druhej, ponúkajú turistické trasy, vyhliadky, zákutia, ktoré potešia nielen milovníkov prírody fusion 360. Inovec síce nie sú Tatry, ale krásny je aj tak, len ho treba objaviť. Klub slovenských turistov TJ Bezovec v spolupráci s oblastnou organizáciou cestovného ruchu Rezort Piešťany vás aktuálne pozýva  práve na hrebeň Považského Inovca, kde si užijete relax v krásnej prírode a navyše máte možnosť získať zaujímavé ceny. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zdolajte do polovice decembra aspoň tri z piatich vybraných vrcholov Inovec, Pánska Javrina, Bezovec, Marhát, Ovčia skala, urobte si  na každom (pri smerovníku, alebo na rozhľadni) fotku a pošlite ich naraz spolu s menom a telefonickým kontaktom cez FB správu TJ Bezovec, alebo Rezortu Piešťany shapes. Ak nepoužívate facebook, pošlite fotografie s kontaktom mailom na adresu michal.fiala.dino@gmail.com.

Vyhrať môžete:

  1. Noc na Inoveckej chate s raňajkami pre dvoch
  2. Poukážka na konzumáciu v Zuckmann Ville v Piešťanoch
  3. Poukážka na konzumáciu u Dina na Sĺňave v Piešťanoch
  4. Turistický batoh
  5. Predplatné časopisu Krásy Slovenska na rok 2018
  6. Turistický sprievodca od vydavateľstva Dajama
  7. Fotoobraz s vlastným motívom 45×30 cm od firmy FaxCopy Piešťany 

Výhercovia budú vyžrebovaní 15.12.2017, takže možno vy dostanete darček pod stromček 두시탈출 컬투쇼 다운로드. Neváhajte a hor sa zdolávať vrcholy Považského Inovca.

-red-

REKLAMA