Connect with us

Koktail

Zdolajte vrcholy Považského Inovca a vyhrajte

Published

on

Reklama

Okolie Piešťan poskytuje zaujímavé možnosti na turistiku. Považský Inovec z jednej strany údolia Váhu, Malé Karpaty z druhej, ponúkajú turistické trasy, vyhliadky, zákutia, ktoré potešia nielen milovníkov prírody. Inovec síce nie sú Tatry, ale krásny je aj tak, len ho treba objaviť. Klub slovenských turistov TJ Bezovec v spolupráci s oblastnou organizáciou cestovného ruchu Rezort Piešťany vás aktuálne pozýva  práve na hrebeň Považského Inovca, kde si užijete relax v krásnej prírode a navyše máte možnosť získať zaujímavé ceny. 

Reklama

Zdolajte do polovice decembra aspoň tri z piatich vybraných vrcholov Inovec, Pánska Javrina, Bezovec, Marhát, Ovčia skala, urobte si  na každom (pri smerovníku, alebo na rozhľadni) fotku a pošlite ich naraz spolu s menom a telefonickým kontaktom cez FB správu TJ Bezovec, alebo Rezortu Piešťany. Ak nepoužívate facebook, pošlite fotografie s kontaktom mailom na adresu michal.fiala.dino@gmail.com.

Vyhrať môžete:

Reklama
  1. Noc na Inoveckej chate s raňajkami pre dvoch
  2. Poukážka na konzumáciu v Zuckmann Ville v Piešťanoch
  3. Poukážka na konzumáciu u Dina na Sĺňave v Piešťanoch
  4. Turistický batoh
  5. Predplatné časopisu Krásy Slovenska na rok 2018
  6. Turistický sprievodca od vydavateľstva Dajama
  7. Fotoobraz s vlastným motívom 45×30 cm od firmy FaxCopy Piešťany 

Výhercovia budú vyžrebovaní 15.12.2017, takže možno vy dostanete darček pod stromček. Neváhajte a hor sa zdolávať vrcholy Považského Inovca.

-red-

Populárne články