Úvod Koktail Základná škola na Brezovej ulici oslavuje 40. výročie

Základná škola na Brezovej ulici oslavuje 40. výročie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Základná škola Brezová oslavuje v aktuálnom školskom roku 40. výročie svojho založenia. Pri tejto príležitosti organizuje v stredu 25 Angelbell download. mája o 15:00 prehliadku budovy, počas ktorej sa môžete oboznámiť s jej históriou i súčasnosťou. Zástupcovia školy srdečne pozývajú všetkých rodičov, absolventov i priateľov školy. 

ZŠ Brezová (3)

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Z histórie školy 그대에게 다운로드.

1. septembra 1975 sa v novej VII. Základnej deväťročnej škole v Piešťanoch zišlo 819 žiakov so svojimi učiteľmi, ktorí prišli s nimi z preplnených ostatných základných škôl v meste 네이트 판 동영상 다운로드. Prvým riaditeľom bol pán Peter Poprac, jeho zástupcami Alexander Jambor a Július Matulčík. V druhom roku pôsobenia nastali zmeny vo vedúcich funkciách i v učiteľskom kolektíve 은지원 160 다운로드. Do dôchodku odišiel p. Poprac, na jeho miesto riaditeľa školy nastúpil pán Jambor, ktorý viedol školu až do svojej predčasnej smrti v roku 1990 Download the book simulator.

Po celú dobu to bolo ťažké obdobie, lebo všetci pracovali v preplnených priestoroch, keď sa každý rok riešil problém, kde pribúdajúcich žiakov umiestniť Bluetooth download. Najvyšší počet žiakov 1501 navštevoval školu v roku 1989/1990.Tento stav zotrval až do 1.9.1992, kedy na sídlisku A. Trajan otvorili IX. ZŠ next Pot Player codec.

Školu od roku 1990 do roku 2009 viedla Daniela Tarasovičová. Od roku 2010 v jej čele stojí Bronislava Fačkovcová. V roku 2010 škola oslávila svoje 35 Mercy Song. výročie, ale čas neudržateľne plynie. 35 rokov ľudského života nie je veľa, ale 35 rokov života školy je pomerne dosť, lebo tento vek je znásobený všetkými osudmi ľudí pôsobiacich v tejto škole, osudmi našich žiakov, z ktorých mnohí šíria dobré meno našej školy nielen doma ale i za hranicami vlasti skycastle full. Právom môžeme byť na nich hrdí. Za 38 rokov trvania školy jej učitelia i žiaci urobili veľký kus práce a dosiahli mnohé významné úspechy, ktorými sa navzájom obohatili alexnet 다운로드.

-lt/Zdroj: Základná škola Brezová/Foto: archív-

REKLAMA