Úvod Koktail Zábrany postavili rekordne rýchlo. Ťah žiab začína

Zábrany postavili rekordne rýchlo. Ťah žiab začína

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V nedeľu 17. marca sa pri Striebornici nad Moravanmi nad Váhom uskutočnila brigáda, ktorej cieľom bolo postaviť zábrany pre záchranné prenosy žiab 악성코드 울타리 다운로드. Tento rok sa to podarilo rekordne rýchlo aj vďaka skautom. Dnes večer (19. marca) sa už na mieste stretajú prví dobrovoľníci, ktorí budú prenášať žaby cez cestu do vodnej nádrže 원더캠 다운로드.

Dobrovoľníci pri stavbe zábran 보스베이비 다운로드.

Obyčajne dobrovoľníkom a členom OZ Kvas trvá natiahnutie fóliových zábran na okraji poľa aj dva dni windows 10 kn iso. Tento raz to stihli za pár hodín aj najmä vďaka výdatnej pomoci skautov z 80. zboru Ginko Piešťany. Šikovné ruky dobrovoľníkov od malých detí, až po seniorov najskôr vykopali do zeme ryhu, do ktorej potom osadili fóliovú zábranu Love Live 1st. Tá má zadržať žaby smerujúce z lesov cez pole do vodnej nádrže Striebornica, tak aby nekončili pod kolesami áut na pomerne frekventovanej ceste údolím 엘사 사진 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vzhľadom na rýchle otepľovanie sa už ťah žiab začal. Od utorka 19. marca sa na parkovisku pod nádržou stretnú záujemcovia o pomoc pri prenosoch každý deň o 19:00 h Sept.

Viac info na čísle 0940 616 936, alebo na FB OZ Kvas či FB piešťanských skautov Good guy download.


-th- Foto: OZ Kvas, Slovenský skauting 80. zbor Ginko Piešťany

REKLAMA