Úvod Koktail Zabíjačku vypredali za dve hodiny, výťažkom podporia nevidiacich športovcov

Zabíjačku vypredali za dve hodiny, výťažkom podporia nevidiacich športovcov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prvé piešťanské zabíjačkové hody, ktoré sa konali minulú sobotu pri Kruhovke sa stretli s veľkým úspechom. Výťažok z podujatia organizátori venovali na charitatívne účely 트윈폴리오 다운로드. Keďže zásoby sa ozaj rýchlo minuli, organizátori sa rozhodli, že zabíjačku zopakujú – možno už pred Vianocami.

IMG_8218Práce sa začali už od rána a návštevníci si tak mohli pozrieť prípravu typických zabíjačkových produktov ako ovarové kolená, oškvarky, zabíjačková kaša, kapustnica, guláš…O desiatej im zaspievali aj krojované speváčky zo súboru Povoja 슈퍼버니맨 pc 무료 다운로드. Záujem o zabíjačkové špeciality bol veľký a ako nám povedali kuchári, ktorí ich pripravovali, 50 litrov kapustnice a ďalších 50 litrov gulášu bolo za necelé dve hodiny fuč 카티아 도면 다운로드. Počas obeda sa nezastavili a na dračku išli aj pečené črevká či klobásy.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

„Na charitatívne účely sa podarilo získať celkovo čiastku EUR 176,40 z čoho EUR 150 venovali priamo organizátori akcie páni Haring a Varga, ktorým patrí naše poďakovanie,“ uviedol Miloš Sebedinský, prezident Lions klubu Piešťany, ktorý pri akcii spolupracoval 가디언즈 오브 갤럭시 2 자막 다운로드. Výťažok venujú občianskemu združeniu Tandem sport club for disabled z Veľkého Bielu ako príspevok na zakúpenie športového lyžiarskeho výstroja pre zrakovo postihnutých športovcov 차세대 전자바우처 다운로드.

 

Piešťanská zabíjačka 24.10.15 013„Je pravdepodobné, že akciu vo vylepšenej forme a s väčšími zásobami sa podarí zopakovať niekedy pred Vianocami a možno aj na jar pred Veľkonočnými sviatkami,“ doplnil iphone sdk. M. Sebedinský.

-red-,foto: J 멘탈리스트 시즌 1 다운로드. Rais, A. Drahovská, M. Sebedinský

REKLAMA