Úvod Koktail Z Námestia slobody sa pozerali priamo na Slnko

Z Námestia slobody sa pozerali priamo na Slnko

REKLAMA

Pozrieť sa z blízka na najbližšiu hviezdu k planéte Zem mohli náhodní okoloidúci vďaka medzinárodnému filmovému festivalu Astrofilm, ktorý v týchto dňoch prebieha v kine Fontána Download colorpop. Túto možnosť využili 11. októbra popoludní desiatky Piešťancov.

 

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Pred ďalekohľadom Celestron Petra Zbončáka z Banskej Bystrice sa vytvorila dlhá rada 공사계약서 양식 다운로드. Jedinečnú príležitosť pozorovať hviezdu našej planetárnej sústavy si nenechali ujsť deti ani dospelí. Dobrý výhľad im však kazili mraky a preto museli okulár ďalekohľadu natočiť na iný zaujímavý bod vesmíru – planétu Venušu your retirement certificate. Tá spolu so Slnkom predviedla 6. júna unikátne nebeské divadlo, 11. október však nebol z astronomického pohľadu ničím výnimočný.

Príležitosť pozrieť sa na nočnú oblohu cez ďalekohľad Petra Zbončáka budú mať milovníci astronómie aj večer snaps fonts. Najprv ich v kine Fontána čaká prednáška Martna Mojžiša o Higgisovom bozóne, potom premietanie filmu Iron Sky a o 22.30 je v prípade priaznivého počasia na programe pozorovanie hviezd 장난스런키스 2019 다운로드.

Text a foto: M. Palkovič

REKLAMA