Úvod Koktail Whisky priblíži život v Indii, krajinu navštívil štrnásťkrát

Whisky priblíži život v Indii, krajinu navštívil štrnásťkrát

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spevák skupiny Slobodná Európa Whisky alias Miloslav Láber príde už dnes, v utorok 13. júna porozprávať o svojich cestovateľských zážitkoch z Indie yinyuetai 다운로드. V druhej najľudnatejšej krajine sveta strávil viac ako dva roky a počas štrnástich ciest navštívil napríklad magické Varanásí, sikhsky Amritsar, budhistickú Dharamsala, zažil každodennú špinu a zhon obrovských veľkomiest, ale aj krása Himalájí, či pláží odľahlých Andamanských ostrovov 베이비드라이버 자막 다운로드. Podujatie s názvom Whiskyho cestovateľské kino v Piešťanskom pivovare ŽiWELL: India začne o 20.00 hodine a priestor samozrejme dostanú aj otázky divákov Download chrome photo batches.

Spevák kapely Slobodná Európa Whisky, sa po dlhých rokoch cestovania po odľahlých kútoch piatich kontinentov rozhodol vytiahnuť na svetlo sveta svoje mnohé zážitky a fotografie zo svojich výprav 안드로이드 웹뷰 이미지 다운로드. Na svojich cestách Whisky navštívil viac ako 70 krajín, v ktorých sa zameriaval najmä na odľahlé oblasti s atraktívnymi prírodnými scenériami, zachovalými pôvodnými etnikami a kultúrami, bez turistického ruchu, ktoré často preskúmaval na motorke, či terénnom aute na ktorých prešiel po cestách – necestách viac ako 50 000 kilometrov 참좋은말 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Za všetky oblasti, ktoré navštívil môžeme spomenúť napríklad Indiu (ktorú navštívil 14 krát..), Nepál (kde niekoľkokrát, sám bez nosíčov, absolvoval pešie pochody cez Himaláje dlhé viac ako 500 km, cez sedlá vo výškach viac ako 55OO m.n.m.), Severnú Kóreu, Venezuelu, Irán, Laos, Kolumbiu, Kamerun, Indonéziu, Gruzínsko, Vietnam, Borneo, Peru, Austráliu, Čínu, Srí Lanku, Bolíviu, Kosovo, Filipíny, Afganistan, Kambodžu, Sulawesi, Chile, Maroko, Ladakh, Podnestersko, Sikkim a mnohé ďalšie artyboard 다운로드. Jeho dlhoročné skúsenosti filmového kameramana ponúknu profesionálnu úroveň fotografií.

Whiskyho cestovateľské kino sa koná v mnohých slovenských mestách formou posedení, na ktorých spevák osobne premietne fotografie a porozpráva zážitky z jednotlivých výprav 산하련 다운로드.

-inf/Zdroj: Komunitné centrum ŽiWell/Foto: Whiskyho cestovateľské kino, archív-

REKLAMA