Úvod Koktail Výťažok z bohatej tomboly Športového plesu pomohol Dominike

Výťažok z bohatej tomboly Športového plesu pomohol Dominike

REKLAMA

Priestory Hotela Piešťany ožili počas predchádzajúceho víkendu Športovým plesom. Rodinná atmosféra sa snúbila s cieľom prepojiť ľudí, ktorí sa v meste starajú o kluby a fanúšikov kmplayer codec. V programe vystúpila freestylová skupina Hands Up Crew, ktorá je členom populárnej zábavnej organizácie známej pod menom MUFUZA.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Takýto dobrý ples som ešte nezažil“, prezradil Libor, jeden z deväťdesiatich účastníkov plesu movie catfish. O zábavu sa starali DJ HSNC a trojčlenná ľudová skupina z Nových Zámkov Dobrá muzika. Súčasťou plesu bola aj bohatá tombola, do ktorej prispeli miestne športové kluby, viaceré piešťanské i svetové firmy, ale aj známi piešťanskí športovci secret video.

Ľudia tak mohli vyhrať tenisovú raketu Lukáša Lacka, tričko Magdalény Rybárikovej, plavecké okuliare a čiapku Martiny Moravcovej, oblečenie od Zuzany Vrábelovej či dúhové ponožky majstra sveta zo série Jozefa Metelku od jeho dodávateľa OneSock 테스트 코드 다운로드. Jeden z účastníkov sa ráno odviezol domov na bicykli od piešťanskej firmy Domoss. Prvé miesto, teda zájazd do Berlína na medzištátny zápas Nemecko – Brazília od cestovnej kancelárie Futbaltour vyhral majiteľ reštaurácie, v ktorej sa ples uskutočnil Philia download.

„Na najlepších hráčov sveta vrátane Neymara sa už tešíme“, dodal miraculous singing book mobile. Výťažok z tomboly kluby venovali dvojročnej Dominike, ktorá sa narodila so vzácnym genetickým syndrómom Cornelia de Lange.

„Momentálne zbierame peniaze na počítač, vďaka ktorému bude môcť komunikovať s okolitým svetom“, prezradil otec dievčaťa Bust a move download. Cena prístroja je 17 600 eur. Pomôcť rodine môžete aj prostredníctvom 2% daní z príjmov. Všetky podstatné informácie nájdete tu. Organizátori plánujú po pozitívnych ohlasoch ďalší ročník plesu aj v nasledujúcom roku QuickTime.

MB/ TK PFK

REKLAMA