Úvod Koktail Výťažok z bohatej tomboly Športového plesu pomohol Dominike

Výťažok z bohatej tomboly Športového plesu pomohol Dominike

REKLAMA
Mlyny

Priestory Hotela Piešťany ožili počas predchádzajúceho víkendu Športovým plesom. Rodinná atmosféra sa snúbila s cieľom prepojiť ľudí, ktorí sa v meste starajú o kluby a fanúšikov. V programe vystúpila freestylová skupina Hands Up Crew, ktorá je členom populárnej zábavnej organizácie známej pod menom MUFUZA.

Lenna rucne vysivane saty
Lenna prijimanie

„Takýto dobrý ples som ešte nezažil“, prezradil Libor, jeden z deväťdesiatich účastníkov plesu. O zábavu sa starali DJ HSNC a trojčlenná ľudová skupina z Nových Zámkov Dobrá muzika. Súčasťou plesu bola aj bohatá tombola, do ktorej prispeli miestne športové kluby, viaceré piešťanské i svetové firmy, ale aj známi piešťanskí športovci.

Ľudia tak mohli vyhrať tenisovú raketu Lukáša Lacka, tričko Magdalény Rybárikovej, plavecké okuliare a čiapku Martiny Moravcovej, oblečenie od Zuzany Vrábelovej či dúhové ponožky majstra sveta zo série Jozefa Metelku od jeho dodávateľa OneSock. Jeden z účastníkov sa ráno odviezol domov na bicykli od piešťanskej firmy Domoss. Prvé miesto, teda zájazd do Berlína na medzištátny zápas Nemecko – Brazília od cestovnej kancelárie Futbaltour vyhral majiteľ reštaurácie, v ktorej sa ples uskutočnil.

„Na najlepších hráčov sveta vrátane Neymara sa už tešíme“, dodal. Výťažok z tomboly kluby venovali dvojročnej Dominike, ktorá sa narodila so vzácnym genetickým syndrómom Cornelia de Lange.

„Momentálne zbierame peniaze na počítač, vďaka ktorému bude môcť komunikovať s okolitým svetom“, prezradil otec dievčaťa. Cena prístroja je 17 600 eur. Pomôcť rodine môžete aj prostredníctvom 2% daní z príjmov. Všetky podstatné informácie nájdete tu. Organizátori plánujú po pozitívnych ohlasoch ďalší ročník plesu aj v nasledujúcom roku.

MB/ TK PFK

REKLAMA