Úvod Koktail Výstava „Kam na strednú“ poradí žiakom vo výbere školy

Výstava „Kam na strednú“ poradí žiakom vo výbere školy

Kam na strednú 10.11.2016
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pozvanie do trnavskej mestskej športovej haly na podujatie „Kam na strednú“ tento rok prijalo takmer 30 stredných škôl s rôznym zameraním Download Diz Final Aworth. Výstava sa uskutoční v utorok 28. novembra, prvých návštevníkov očakávajú organizátori od 9.00 hodiny. Pedagógovia a študenti im poskytnú informácie o odboroch, predmetoch aj o špecifikách tej strednej školy, ktorú na výstave reprezentujú your voice to show. Každá stredná škola má tiež príležitosť zaujať uchádzačov v pätnásťminútovom vystúpení.

Mám šancu dostať sa na školu, ktorá sa mi páči wifi 업로드 다운로드? Bude ma štúdium baviť? Kde môžem pracovať a študovať po strednej škole, ktorú som si vybral? Odpovede na tieto otázky hľadajú momentálne žiaci končiacich ročníkov základných škôl s učiteľmi aj rodičmi redhat linux. Rozhodnúť sa správne im v Trnave už tri roky pomáha výstava Kam na strednú.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Sme radi, že tento priestor využívajú vystavovatelia kreatívne g마켓 다운로드. Praktické ukážky, akými sú čašnícka šou, strihanie a líčenie zákazníčky, ale aj jazda na automobile, ktorý vyrobili samotní študenti, majú vždy úspech,“ hovorí Igor Holéczy za Národné kariérne centrum, ktoré je organizátorom výstavy previous version of Android Studio.

S otázkou, ako ďalej pokračovať v štúdiu, pomáhajú žiakom na základných školách ich výchovní poradcovia. Pre nich naplánovali organizátori výstavy seminár o nových trendoch v tomto odbore Doosan Bears Supporter Download. Viesť ho budú certifikovaní kariéroví poradcovia, ktorí sa v praxi zameriavajú na poradenstvo pre žiakov, študentov aj pre dospelých ľudí Russian Fishing 4. Ich znalosti môžu využiť aj návštevníci výstavy. „Ak žiaci ešte nemajú jasno vo výbere školy, môžu si u nich nechať poradiť Eureka download. A tí, ktorí sa už pre ďalšie štúdium rozhodli, si môžu overiť, či urobili správne,“ hovorí za organizátorov Miroslav Koleník.

Kam na strednú 10.11.2016

Výstava je prístupná do 17 삼성 올 쉐어 pc 다운로드. hodiny a ponúka tak priestor aj pre spoločné návštevy žiakov a rodičov. Práve rodičia vedia pri dôležitom životnom rozhodnutí svoje dieťa usmerniť, pretože poznajú, na čo má nadanie a talent. Najviac stredných škôl, ktoré sa na výstave predstavia, pochádza z Trnavy a okolia. Trnavský študentský potenciál však začína byť zaujímavý aj pre školy z iných kútov Slovenska.

„Po prvých dvoch ročníkoch sme teraz získali nadregionálny charakter. Záujem o účasť na výstave tento rok prejavili aj školy z Modry, Bratislavy, Revúcej či Banskej Štiavnice,“ dodáva Igor Holéczy. Na výstavu už tradične prídu aj zamestnávatelia, ktorých so strednými školami spája duálne vzdelávanie.

-TS Kam na strednú-

REKLAMA