Úvod Aktuality Opravujú prahy a žľaby pred Auparkom, rátajte s obmedzeniami

Opravujú prahy a žľaby pred Auparkom, rátajte s obmedzeniami

REKLAMA

Problematické poškodené odvodňovaice žľaby na spomaľovacích prahoch v okolí Auparku opravujú. Práce na Nitrianskej, Teplickej a Rázusovej ulici sa dnes rozbehli a potrvajú podľa zmluvy maximálne mesiac gpu tweak 다운로드. Zákazku v súťaži získala piešťanská spoločnosť EVia, s.r.o., ktorá ponúkla najvýhodnejšiu cenu 34 500 eur s DPH.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa zadania zákazky má dodávateľ odstrániť kryt vozovky a žľaby 애나벨 1 다운로드. Následne zrealizuje podklad z betónu a namontuje nové žľaby, ktoré prepojí do existujúcej kanalizácie. Osádzať sa budú tiež nové chodníkové obrubníky a spoločnosť zrealizuje z betónu novú styčnú plochu pozdĺž vybúranej časti komunikácie my uncle.

Oprava odvodňovacích žľabov bude prebiehať v troch etapách. V prvej sa budú opravovať žľaby situované pri spomaľovacích prahoch Nitrianska – jazdný pruh pred objektom Aupark od okružnej križovatky Teplická – Námestie slobody po okružnú križovatku Nitrianska – Nálepkova 국가해양기본도 다운로드. Druhou etapou je oprava odvodňovacích žľabov situovaných pri spomaľovacích prahoch Nitrianska – jazdný pruh v smere od okružnej križovatky Nálepkova – Nitrianska po okružnú križovatku Teplická – Námestie slobody Mackintosh. V tretej časti opravia odvodňovacie žľaby pri spomaľovacích prahoch Teplická.

„Každú etapu bude sprevádzať úplná dopravná uzávierka úsekov, na ktorých budú opravy prebiehať 다마고치 게임 다운로드. Termín realizácie 1. etapy je určený na 23. novembra – 6. decembra 2017. Keďže počas týchto dní je naplánovaná uzávierka jedného pruhu Nitrianskej ulice, prosíme šoférov aj obyvateľov o trpezlivosť,“ vyzýva na svojej webovej stránke Mesto Piešťany 오페라의 유령 다운로드.

-th- Foto: -th- Zdroj: www.piestany.sk

REKLAMA