Úvod Koktail Výborné podujatie Čím budem, keď vyrastiem, už túto sobotu

Výborné podujatie Čím budem, keď vyrastiem, už túto sobotu

REKLAMA

Materské centrum Úsmev, Mesto Piešťany, Rezort Piešťany a Elektráreň Piešťany pozýva rodiny s deťmi na zábavno-vzdelávacie podujatie „Čím budem, keď vyrastiem“ 디아블로 2 다운로드. Uskutoční sa 5.10.2019 v čase od 14.00 h do 18.00 h v Elektrárni Piešťany na Staničnej ulici.


Tretí ročník interaktívneho podujatia „Čím budem, keď vyrastiem“ priblíži deťom nielen moderné povolania, ale aj tradičné remeslá ako je napríklad kominár gate of steiner. Deti si budú môcť vyskúšať, aké náročné je byť na streche a čistiť komín, aby ho tak dobre pripravili na vykurovacie obdobie.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl

Do sveta práce s elektrinou ich zasvätí šikovný elektrikár 구글 드라이브 스트림 다운로드. Kto rád kreslí, rysuje alebo ho zaujíma stavba historických budov určite ho zaujme stanovisko architektov. Deti sa oboznámia s architektúrou najznámejších a najzaujímavejších stavieb sveta a vyskúšajú si nakresliť svoje návrhy 항아리 게임 무료 다운로드.

Pre obľúbenosť stanoviska smetiar z minulých podujatí sa ho organizátori rozhodli aj tento rok zaradiť do zoznamu prezentovaných povolaní Download the communication program. Deti sa naučia separovať odpad a získajú informácie o alarmujúcom enviromentálnom stave našej Zeme. Ak sa nám podarí motivovať deti k minimalizácii odpadu či porozmýšľať o tom ako by sme sa vedeli zapojiť do „Zero waste“ bude mať o čosi viac uvedomelých a zodpovedných občanov If only download.


Deti, ktoré zaujíma móda sa určite radi zastavia na stanovisku krajčírky Download 13 versions of Team Viewer. Naučia sa, čo všetko obnáša pripraviť si jednoduchý strih až po jeho praktické prevedenie. Koho zaujímajú kriminálky na stanovisku polície sa oboznámi s pracovnými postupmi kriminálnej polície kmplayer codec. Deti budú mať možnosť nazrieť na „miesto činu“, kde bol spáchaný závažný trestný čin.

Deti, ktoré láka oblasť zdravotníctva si vyskúšajú ako prebieha vyšetrenie u obvodného lekára movie catfish. Spoznajú prácu lekárnika, ale zažijú aj urgentný príjem v nemocnici a operáciu akútneho slepého čreva. Odhalia náročnosť práce zdravotných sestier a dôležitosť následnej rehabilitácie prostredníctvom masérskych služieb secret video. Deti zistia, že zubárov sa nemusia báť a že pravidelné a poctivé čistenie zúbkov ich môže výrazne ochrániť pre zákrokmi u zubára.

Stanovisko „On Semi“ priblíži deťom povolanie IT a priblíži využitie a výrobu polovodičových súčiastok.

Tak neváhajte a zažite príjemné a poučné popoludnie už túto sobotu v Elektrárni Piešťany.

TS

REKLAMA