Úvod Koktail Villa Zuckman sa pridala k Historickým hotelom Slovenska

Villa Zuckman sa pridala k Historickým hotelom Slovenska

REKLAMA

Villa Zuckman sa koncom októbra zaradila k elitnej asociácii Historické hotely Slovenska. Organizácia na svojom valnom zhromaždení okrem zrenovovanej vily v Piešťanoch prijala do svojich radov aj Národný dom v Banskej Bystrici a kaštieľ Park Palace v Orlovom 실버라이트 영상 다운로드. Asociácia v súčasnosti združuje dohromady 17 hotelových zariadení na Slovensku. V rámci celoeurópskeho spoločenstva Historické hotely Európy je ich však až 650 v 20-tich rozličných krajinách Download a cinema.

12115544_1005405669522088_6915055720550195219_n (1)
Konateľ hotela Villa Zuckmann Tomáš Repáš na fotografii vľavo.

„Zaujala nás myšlienka prepojenia Historických hotelov Slovenska s medzinárodným združením, spoločné prezentovanie sa na zahraničných podujatiach a výstavách website image in bulk. Pretože naša klientela takmer z 85 percent prichádza zo zahraničia,“ píše na webe Historických hotelov Slovenska o motivácii stať sa členom asociácie, konateľ hotela Villa Zuckmann v Piešťanoch, Tomáš Repáš 삼성 갤럭시 앱 다운로드. „Oslovil nás cieľ združenia – budovať na tom, čo tu pekného a užitočného zanechali naši predkovia, pokračovať v tradícii a nadchnúť pre ňu aj nasledujúce generácie.“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

zuckmann izba

„Zuckmann Villa bola postavená v 18 Download cakewalk. storočí ako meštiansky dom. Počas svojej histórie slúžila mnohým účelom. Jej životná linka je spojené so židovským obchodníkom pánom Zuckmannom, ktorý dom rozšíril a využíval ako sídlo svojej rodiny, ale aj s kúpeľníctvom. V roku 2008 schátraný dom kúpila súčasná majiteľka s cieľom vrátiť mu bývalú slávu Download Aooni 3.0. Začala sa rozsiahla rekonštrukcia, v rámci ktorej bola zrekonštruovaná nielen vila, ale aj pivničné priestory. Striktný dôraz bol kladený na zachovanie pôvodného štýlu a ladenia. Zuckmann Villa po rekonštrukcii ponúka nielen skvelé posedenie v kaviarni a reštaurácii s terasou, ale aj vysokokvalitné ubytovanie,“ píše sa o histórii Villy Zuckmann na jej webovej stránke GearFit Manager.

zuckmann resta

-lt/Zdroj: Historické hotely Slovenska/Foto: archív, facebook-

REKLAMA