Úvod Aktuality Aj Piešťanci sa pridali do exkluzívnej spoločnosti, na jej čele stojí Slovák

Aj Piešťanci sa pridali do exkluzívnej spoločnosti, na jej čele stojí Slovák

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Heritage Hotels of Europe je nová európska zastrešujúca organizácia pre výnimočné hotely s dejinami. Vytvorili ju asociácie Schlosshotels & Herrenhäuser, Historic Hotels of Slovakia a Hungarian Castle Hotels Association, čím došlo k spojeniu viac ako 100 historických hotelov v 9 krajinách 뷰티풀 마인드 영화 다운로드. Sú medzi nimi umelecké a kultúrne historické skvosty ako zámok Leopoldskron v Salzburgu, secesný hotel Elizabeth v Trenčíne alebo zámocký hotel Szidónia v Röjtökmuzsaj neďaleko Neziderského jazera 킹아서 제왕의검 다운로드. Na čelo novovznikutej asociácie sa postavil Slovák Ján Svoboda. Zaujímavosťou je, že Historic Hotels of Slovakia sídli v Piešťanoch a generálnym sekretárom je Piešťanec Michal Čuridlo java 1 7 jdk 다운로드. Z piešťanských podnikov je členom slovenskej asociácie a tým pádom aj Heritage Hotels of Europe, Zuckmann Villa, ktorá je obľúbeným apartmánovým domom a reštauráciou v centre mesta Xenonia 3.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Novou exkluzívnou spoluprácou dávajú traja zakladajúci prezidenti Eszter Gulyás (Maďarsko), Ján Svoboda (Slovensko) a Max Eidlhuber (Rakúsko) silný signál: fúzia predstavuje novú celoeurósku sieť hotelov, ktoré posilnia kultúrny turizmus, ten čaká veľká budúcnosť, z tejto spolupráce budú profitovať tak hotely, ako aj cestujúci 무한도전 473회 다운로드.

Heritage Hotels of Europe v súčasnosti kombinuje hotely v Rakúsku, Maďarsku, Slovensku, Českej republike, Slovinsku, Taliansku, Chorvátsku, Nemecku a Švajčiarsku 젠 메이트 다운로드. Architektonické diela ako Zámok Leopoldskron v Salzburgu, zámok Schönbrunn s jeho Grand Suite vo Viedni, Hotel Elizabeth či tatranské Grandhotely sú rovnako atraktívne ako zámok Szidónia v Maďarsku alebo Villa le Barone v Toskánsku website. Cieľom je ponúknuť širokú paletu historických hotelov po celej Európe, pripravuje sa vstup ďalších nových krajín, aby bola ponuka ešte zaujímavejšia 1987 free download.

„Záujem turistov o špeciálne ubytovanie spojené s históriou a tradíciou rastie“, zhodujú sa všetci traja iniciátori. Hoteliéri sú nadšení spoluprácou zameranou na podporu pobytov v historických budovách 윈도우 10 아이튠즈 다운로드. To len podčiarkuje, že prvotriedna ponuka, autenticita a štýl v kombinácii s dobrým pomerom cena/výkon sú vyžadované viac ako kedykoľvek predtým 멜론 차트 top 100 다운로드.

Či už je to rytiersky hrad, elegantný zámoček, ctihodný mestský palác alebo romantický kaštieľ – hoteliéri čo by dedičia historických pestovaných kultúrnych hodnôt pracujú na zachovaní originality budov a kvalitnom produkte cestovného ruchu. „Spojenie európskych hotelov je pozvánkou na poznávanie histórie a kultúrneho dedičstva s presahom hraníc zjednotenej Európy“, hovorí Slovák Ján Svoboda, ktorý sa stal prezidentom asociácie Heritage Hotels of Europe. Ján Svoboda momentálne pôsobiaci v trenčianskom hoteli Elizabeth je hoteliérom s dlhoročnými skúsenosťami a množstvom ocenení (Hoteliér roka 2015, World Luxury Hotel Awards 2016 a 2017, Historic Hotels of Europe Awards (2015 a 2016), European Boutique Hotel Award 2017), zároveň je prezidentom asociácie Historické hotely Slovenska, viceprezident Zväzu cestovného ruchu SR a viceprezident Zväzu hotelov a reštaurácii SR, a taktiež jediný člen European Hotel Managers Association zo Slovenska.

Nová asociácia sa prezentuje online prostredníctvom stránky www.heritagehotelsofeurope.com, ktorá je koncipovaná ako európsky portál, ktorý ponúka svojim návštevníkom bohatú paletu hotelov.

TS/red Foto: HHE, Zuckmann Villa

REKLAMA