Úvod Koktail Víkend na Beckove – sokoliari i návrat k rytierom

Víkend na Beckove – sokoliari i návrat k rytierom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Návštevníci hradu Beckov si tento víkend môžu dosýta užiť sokoliarske vystúpenia i návrat v čase so skupinou Argenti. Sokoliari Falconarii z Považskej Bystrice predvedú umenie svojich dravcov v sobotu 10 Kernel. júna. V nedeľu na hrade vznikne stredoveký tábor, kde sa dozviete množstvo zaujímavého zo života v tých časoch.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Sokoliarske vystúpenia  sú naplánované o 10:00, 12:00, 14:00 a 16:00 소셜포비아 다운로드. Mimo nich si budete môcť prezrieť dravce  a dozvedieť sa viac o tom ako sa o ne treba starať, ako dravé vtáky lovia a iné zaujímavosti Young Cart.

V nedeľu návštevníkov Skupina historického šermu a života Argenti prenesie návštevníkov o 200 rokov späť oproti minulému renesančnému víkendu, teda do obdobia gotiky a vlády kráľa Žigmunda Luxemburského Pratus. Dozviete sa veľa zaujímavého o spôsobe vtedajšieho života. Prezrieť si môžete stredoveký tábor, rytiersky stan s posteľou, oltárom a ďalším dobovým zariadením 은하영웅전설4 다운로드.

Program bude v čase od 9:30 h do 17:00 h. Čaká vás dobová kuchyňa s ochutnávkami pre návštevníkov, stanový tábor, zbrojnica i hry pre deti 알투비트 싱글 다운로드. Rozprávanie o  živote v stredoveku s ukážkami zbraní a spôsobe boja je naplánované na 10:00, 12:00, 14:00 a 16:00 h nplayer 영상 다운로드.

Viac informácií na www.hrad-beckov.sk.

-inf- Foto: www.hrad-beckov.sk

REKLAMA