Úvod Koktail Na Katarínke dnes koncert i tichá modlitba

Na Katarínke dnes koncert i tichá modlitba

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V kostole na Katarínke v piatok 9. júna večer môžete zažiť koncert i nočnú prehliadku. Katarínkovci aj tento rok pripravili program v rámci Noci kostolov s mottom „Vo dne im bola záštitou, NOC prežiarila hviezdami.“

Oficiálny program začína svätou omšou o 19:30 h v ruinách lode kostola sv 윈도우 10 자바 다운로드. Kataríny Alexandrijskej, ale je možné prísť aj skôr a užiť si podvečernú atmosféru jedinečného miesta. O 20:30 h bude nasledovať koncert Martina Šafárika s klavírnym sprievodom 화웨이 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Medzi 21:30 a 23:00 h je naplánované Nočné sprevádzanie Katarínkou, keď vás dobrovoľníci prevedú ruinami a povedia vám viac o histórii, prácach a dobrovoľníctve na Katarínke Windows 7 in English. Čas po koncerte môžete tiež využiť na tichú modlitbu v ruinách kláštora pri sviečkach, svite mesiaca a hviezd pred San Damiánskym krížom 트와이스 시그널 뮤비 다운로드.

Autom sa na Katarínku dostanete odbočením na lesnú cestu, medzi obcami Dechtice a Naháč, až po záchytné parkovisko 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드. Návštevníkov prichádzajúcich z parkoviska čaká pod Katarínkou príjemná pešia prechádzka (cca 20 min) známou lesnou cestičkou osvetlenou sviečkami pri jednotlivých zastaveniach Download acronis backup. Odvážnejší turisti a návštevníci sa môžu dostať na Katarínku po modrej turistickej značke z Naháča (40 min) či Dobrej vody (1h 20 min), alebo po žltej turistickej značke v smere z Dechtíc (1h 20min) Download adventure games.

-inf- Zdroj a foto: www.katarinka.sk

REKLAMA