Úvod Koktail Víkend je plný podujatí, ktoré z nich ste si vybrali?

Víkend je plný podujatí, ktoré z nich ste si vybrali?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Piešťanoch a okolí bude v priebehu zajtrajšej soboty naozaj poriadne rušno, pretože organizátori pripravili hneď niekoľko zaujímavých podujatí Guardian game. V Piešťanskom pivovare sa bude od 10:00 konať BabyBurza, počas ktorej vystúpi aj kúzelník Peter Šesták a od 11:15 si budú môcť oteckovia vychutnať hokej Slovensko – Maďarsko Free Windows xp. V okolí Dina bude zase od 9:00 prebiehať tradičný Sĺňavský guláš a večer je na pláne podujatie „Láska na krídlach“, určené pre všetkých milovníkov vodného vtáctva 빌리진 다운로드. Váh budú brázdiť lode v rámci XXXIII. ročníka medzinárodnej veslárskej regaty O pohár SNP. Zaujímavý program je pripravený počas víkendu aj na hrade Beckov a v nedeľu je o 15:00 na pláne v Hudobnom pavilóne pri príležitosti Dňa matiek vystúpenie folklórnej skupiny. 

13147822_1726862307591917_929423522579005081_o

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Hrad Beckov pripravil na sobotu sokoliarsku šou „Rytieri neba“ Paint 3D download. Sokoliarska skupina Falconarii predstaví svoju družinu „Rytierov neba“, operených bojovníkov na čele s kráľmi našich vtákov – orlom a výrom skalným Sublime Text3. Budete mať možnosť zblízka si pozrieť a poznať jednotlivých krásavcov, či krásavice a dozvedieť sa zaujímavé veci o ich živote a zvykoch 발리에서 생긴일 다운로드. Pri letových ukážkach zacítite závan ich krídel tesne nad hlavami a možno sa od sokoliarov dozviete aj tajomstvá ich výcviku a získania ich poslušnosti 타임 패러독스 다운로드. Začiatky predstavení o 10:00, 12:00, 14:00 a o 16:00.

Banner_Rytieri neba_Luk skola

„Počas soboty aj nedele od 10:00 do 16:00 i v nedeľu môžete „absolvovať“ Lukostreleckú školu na hornom nádvorí hradu, kde Vás majster lukostrelec oboznámi so zbraňou, ktorá sprevádza ľudstvo viac ako 50 000 rokov Download the aviator. Naučí Vás ako uchopiť lučište, napnúť tetivu a zamieriť, aby Váš šíp trafil cieľ. Podučiť sa streľbe môžu veľkí i malí, praváci, aj ľaváci, pre ktorých má luky podľa ich ruky a veľkosti Free download of Black Priests. Malých strelcov s najpresnejším okom čaká sladká odmena,“ pozýva verejnosť Jozef Pametický zo Záujmového združenia Hrad Beckov.

Banner_Den mamiciek_Luk skola

Pri príležitosti Dňa matiek zase pripravili na nedeľu 8 마이크로소프트 오피스 2016 다운로드. mája program venovaný najmä mamičkám, rodičom a ich detičkám. Vstúpite do rozprávkového sveta bábkového divadla Dúha s jeho príbehmi o rodičoch a ich ratolestiach. V prvom predstavení o 11:00 „O neposlušnej maminke“ sa dozviete príbeh rodinky s dvoma nezbednými deťmi, Lenkou a Filipom. V druhom, nazvanom „Katkine výmysly“ o 15:00 zažijú deti milé akčné i poučné chvíle.

Počas víkendu sa koná aj benefičná spanilá jazda veteránov z Veteran Car Clubu, ktorá sa začína 7. mája 2016 prezentáciou vozidiel v spoločnosti Suzuki v Piešťanoch (pri poliklinike) v čase od 8:00 do 9:00 hod. Následne krásne nablýskané veterány vyrazia na spanilú jazdu po Piešťanoch. Trasa je naplánovaná cez Krajinský most do obce Banka. Podujatie sa koná v spolupráci s Nadáciou Adeli a výťažok pôjde na liečbu Sabínky Fajnorovej. Viac informácií tu.

Pre všetky aktívne deti a ich rodičov zasa od desiatej dopoludnia pripravil Deň plný hier Piešťanský klokan v areáli ZŠ Holubyho.

-inf-

 

REKLAMA