Connect with us

Koktail

Vianočný Piešťanský Rýnek ponúkne práce remeselníkov a farmárov

Published

on

Reklama

Vianočný Piešťanský Rýnek bude aj tento rok súčasťou Vianočných trhov, čaká nás už 4. ročník. Na Námestí slobody prebehne počas troch víkendov od 4. do 18. decembra predaj remeselných a farmárskych výrobkov, zúčastniť sa môžu aj občianske združenia a prezentovať tak svoje aktivity. Predajcovia, ktorí by chceli ukázať svoju šikovnosť a ponúknuť vlastnoručné výrobky sa môžu registrovať do 3. novembra. Tradiční ľudoví remeselníci, ktorí budú výrobu predvádzať na mieste ukážky tvorby si môžu uplatniť špeciálne podmienky. Viac informácií nájdete na webovej stránke.

14449724_1075592072555698_426253529416792551_n

Reklama

“Farmársko-remeselnícke trhy sú určené pre prvovýrobcov a domácich lokálnych pestovateľov. To znamená, že tovar, ktorý ponúkate, ste aj sami vyrobili, či vypestovali.
Uprednostníme tiež remeselníkov, ktorí budú ochotní na mieste predviesť svoju tvorbu. Vítané sú i občianske združenia, ktoré chcú prezentovať svoje verejnoprospešné aktivity, takisto aj jednotlivci, ktorí urobia workshop alebo malú prednášku na zaujímavú tému.
Nakoniec, každý dobrý trh nesmie ostať bez hudobníkov a zabávačov,” informujú o podujatí organizátori Vianočného Piešťanského Rýnku.

13100944_955272454587661_3687036260035455245_n

Reklama

„Pieščanský Rýnek prináša priestor na prezentáciu tradičných remesiel a šikovných rúk, svoje produkty môžu predviesť napríklad pekári, bábkari, maliari, farmári i vianoční tvoriví výmyselníci. Zakrúžkujte si už dnes tieto dni v kalendári a chystajte svoje dobroty, darčeky a jarmočnú náladu, vďaka ktorým bol každý rýnek jedinečný, farebný a plný nápadov. Dedkovia aj babičky, mamy aj ich šikovné detičky, prihlásiť sa môže naozaj každý, kto vlastnoručne vyrobil ponúkaný tovar. V spolupráci s Vianočnými trhmi pripravujeme priestor na Vašu prezentáciu v sprievode bohatého hudobného a zábavného programu. Budeme radi, ak spoločne vytvoríme v Piešťanoch tú pravú predvianočnú náladu,“ dopĺňajú organizátori.

Bližšie informácie môžete získať aj na facebookovej stránke alebo prostredníctvom emailu rynekpn@gmail.com.

-lt/Zdroj, foto a grafika: Vianočný Piešťanský Rýnek-

Populárne články