Úvod Koktail Vianočný charitatívny bazár PIWC bude opäť pomáhať

Vianočný charitatívny bazár PIWC bude opäť pomáhať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Medzinárodný klub žien v Piešťanoch pozýva na tradičný Vianočný charitatívny bazár, ktorý sa uskutoční v poslednú novembrovú sobotu 30 windows 7 windbg. 11. od 9:30 do 15:00 h v atraktívnom priestore Elektrárne Piešťany.

„Aj s vašim prispením by sme rady pomohli deťom a ľuďom s genetickým syndrómom na renováciu webovej stránky genetickesyndromy.sk Ulleungdo l download. Súčasťou projektu inovácie webstránky je vytvorenie online bazáru, online video knižnice, zlepšenie siete kontaktov a množstva doplnkových a inovačných prostriedkov Hancom Office neo. Inováciou sa vytvorí efektívnejšie užívateľské prostredie, prístup k viac informáciám, osvety a vytvorenie bazáru so špeciálnymi potrebami, kde si bude môcť komunita navzájom pomáhať,“ hovoria organizátorky webfont of Sharing Myeongjo.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pomôcť splniť cieľ môže každý, kto prispeje darovaním a tiež kúpou vybraných predmetov. Príďte zažiť príjemnú predvianočnú atmosféru Ubuntu desktop download. Bude aj občerstvenie vrátane vianočných koláčikov a kapustnice.

Sprievodné podujatia:

– 10:45 – vystúpenie žiakov Základnej umeleckej školy Piešťany s vianočným programom,
– 12:30 – vystúpenie žiačky so speváckym vianočným programom,
– 13:00 – komentovaná prehliadka Elektrárne Piešťany (cena prehliadky s odborným výkladom pri príležitosti nášho podujatia je zľavnená na 1€) 오라클 10g 32 bit 다운로드.

Pre deti bude pripravený detský kútik s hračkami a omaľovánkami.

Predmety na bazár je možné priniesť od 26.11. – 28.11.2019, denne v čase 14:00 – 17:00 a 29.11.2019 od 9:00 – 16:00 do Elektrárne Piešťany, Staničná 51. 

Čo môžete darovať na bazár:
– vianočné darčekové predmety,
– vianočné dekoračné predmety,
– módne doplnky – kabelky, šatky, šály, rukavice, čiapky,
– bižutériu,
– ručné práce,
– knihy – najmä detské a súčasné tituly,
– CD a LP platne,
– keramiku, sklo, porcelán,
– hračky,
– domáce potreby,
– športové potreby,
– šatstvo zachovalé, nepoškodené – v obmedzenom množstve hp 로드러너 다운로드.

Vstup ZDARMA

PIWC

REKLAMA