Úvod Koktail Veteránisti vyzbierali Sabínke na rehabilitáciu 1160 eur

Veteránisti vyzbierali Sabínke na rehabilitáciu 1160 eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

VETERAN CAR CLUB v Piešťanoch zorganizoval počas víkendu v sobotu 7. – 8. mája jubilejný 10. klubový výjazd. Okrem prevetrania krásnych historických vozidiel mal aj charitatívny rozmer, pretože členovia sa rozhodli vyzbierať finančné prostriedky pre Sabínku Fajnorovú Download alarm bells. Počas rannej registrácie, ktorá sa konala pri predajni Suzuki neďaleko polikliniky, dali veteránisti dohromady krásnu sumu 1160 eur. Peniaze by mali dievčatku pomôcť pri rehabilitáciách v ADELI Medical Centre Fantastic 4 download.

IMG_1667_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Autá sa po rannej registrácii na žiadosť starostky Tatiany Julinyovej zastavili v obci Banka na Dominovej ceste, potom pokračovali na Košariská, kde si užili ľudovú hudbu a vychutnali guláš a výjazd zakončili v Podkylave návštevou rozprávkového domu 패트와매트 다운로드.

„Spanilá jazda splnila očakávania organizátorov a musím povedať, že to bolo naozaj výnimočné, veselé a pekné podujatie. Je vždy veľmi potešujúce vidieť, ako sú cudzí ľudia ochotní pomôcť niekomu, kto to naozaj potrebuje,“ zhodnotila stretnutie veteránistov Stanislava Horvátová z Nadácie ADELI 천재교육 교과서 pdf 다운로드.

Sabinka Fajnorova

Sabínkina hlavná diagnóza je hypotónia, čo znamená znížené svalové napätie c Cleaner download. Dievčatko preto potrebuje intenzívnu a kvalitnú rehabilitáciu, ktorú absolvuje v ADELI Medical Centre v Piešťanoch. Keďže liečba nie je hradená zo zdravotnej poisťovne, je rodina odkázaná na pomoc dobrých ľudí 엑소 템포 다운로드. Vďaka nim a akciám ako je táto sa Sabínka opakovane vracia do ADELI centra a krok za krokom zlepšuje svoj zdravotný stav.

Viac o Sabínke a možnostiach pomoci sa dočítate na stránke http://pomozte-sabinke.weebly.com/ a na stránke Nadácie ADELI http://nadaciaadeli.sk/?s=sabinka+fajnorova

-lt/Zdroj: Nadácia ADELI/Foto: Nadácia Adeli, Viktor Vrábel/-

REKLAMA