Úvod Koktail Veľká noc na Beckove bude pestrá a veselá

Veľká noc na Beckove bude pestrá a veselá

REKLAMA

Hrad Beckov je otvorený počas celých veľkonočných sviatkov a bude na ňom poriadne veselo. Môžete si prísť vyrobiť kraslice, vidieť práce remeselníkov, zabaviť sa pri vystúpení folklórneho súboru, zahrať sa jarné hry, ale taktiež si pozrieť bábkové divadlo.

Prísť na hrad môžete už vo štvrtok 13. apríla, keď  bude v prázdninový deň otvorený od 9:00 do 17:00  h (posledný možný vstup o 16:30 h).  V piatok 14. apríla a v sobotu 15. apríla si deti môžu prísť vyzdobiť kraslice, vymaľovať omaľovánky a pozrieť si práce šikovných remeselníkov.
V nedeľu 16. apríla sa bude na Beckove o dobrú náladu starať folklórny súbor SELČAN, ktorý bude účinkovať v pravidelných vstupoch a vytvárať dobrú náladu od 11:00 do 15:30 h. O 12:00 a 13:00 h deti zo súboru SELČIANKA predstavia ľudové zvyky a obyčaje „Jarné hry na lúke“. Detské predstavenie sa bude konať len v prípade priaznivého počasia.

Soltec Job

V pondelok 17. apríla vás bude zabávať bábkové Divadielko pod Hríbikom s rozprávkou Poprepletko o 11:00 h a Janko Hraško o 15:00 h. V nedeľu i v pondelok od rána až do 17:00 h sa deti môžu tešiť na tradičné hradné hľadanie vajíčok. Ak nájdu tri rôzno-farebné vajíčka ukryté v zákutiach hradných múrov môžu ich vymeniť za sladkú odmenu. Na hrade sa už tešia na vašu návštevu.

-inf- Foto: FB Hrad Beckov, -mp-

REKLAMA