Úvod Koktail Veľká noc na Beckove bude pestrá a veselá

Veľká noc na Beckove bude pestrá a veselá

REKLAMA
Esesko

Hrad Beckov je otvorený počas celých veľkonočných sviatkov a bude na ňom poriadne veselo. Môžete si prísť vyrobiť kraslice, vidieť práce remeselníkov, zabaviť sa pri vystúpení folklórneho súboru, zahrať sa jarné hry, ale taktiež si pozrieť bábkové divadlo 워크3 다운로드.

Prísť na hrad môžete už vo štvrtok 13 프레디의 피자가게1 다운로드. apríla, keď  bude v prázdninový deň otvorený od 9:00 do 17:00  h (posledný možný vstup o 16:30 h).  V piatok 14. apríla a v sobotu 15 멜론 dcf 다운로드. apríla si deti môžu prísť vyzdobiť kraslice, vymaľovať omaľovánky a pozrieť si práce šikovných remeselníkov.
V nedeľu 16. apríla sa bude na Beckove o dobrú náladu starať folklórny súbor SELČAN, ktorý bude účinkovať v pravidelných vstupoch a vytvárať dobrú náladu od 11:00 do 15:30 h Loblox for free. O 12:00 a 13:00 h deti zo súboru SELČIANKA predstavia ľudové zvyky a obyčaje „Jarné hry na lúke“. Detské predstavenie sa bude konať len v prípade priaznivého počasia Temple Shima.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V pondelok 17 windows 7 windbg. apríla vás bude zabávať bábkové Divadielko pod Hríbikom s rozprávkou Poprepletko o 11:00 h a Janko Hraško o 15:00 h. V nedeľu i v pondelok od rána až do 17:00 h sa deti môžu tešiť na tradičné hradné hľadanie vajíčok Ulleungdo l download. Ak nájdu tri rôzno-farebné vajíčka ukryté v zákutiach hradných múrov môžu ich vymeniť za sladkú odmenu. Na hrade sa už tešia na vašu návštevu Hancom Office neo.

-inf- Foto: FB Hrad Beckov, -mp-

REKLAMA