Connect with us

Koktail

V Úsmeve sa zabávali zvieratká i Juraj Jánošík

Published

on

Reklama

Tohtoročný karneval máme už úspešne za sebou. Ten, kto prišiel v piatok 6.2 do Materského centra Úsmev nám dá jednoznačne za pravdu. Dobrá nálada, smiech a zábava opäť ovládli naše priestory. A počuť ho tam doteraz. Môžeme za to ďakovať len našim deťúrencom a ich rodičom a starým rodičom, ktorí ich v tom podporili. Veď kde inde bolo možné stretnúť také rozprávkové bytosti ako princeznú, kráľa či rytiera. Zo zvieracej ríše svoje zastúpenie si našli opica, motýľ a dokonca aj tiger. Hasič, lekárka a aj národný hrdina Juraj Jánošík len dotvorili bohatú zmes karnevalových masiek. Celý tento rad uzatvorili dve havajské tanečnice, ktoré aj toto utešené podujatie moderovali a sprevádzali.

DSC07352w

Reklama

 

Deti sa dosýta vybláznili s lišiakom, s maskotom Prvej stavebnej sporiteľne, s našim sponzorom. Ten okrem rozdávania darčekov si s deťmi zatancoval hada a vláčik po celých vyzdobených priestoroch Materského centra. Zábava pokračovala pri hre s farebným padákom a balónikmi. Skľudnenie nastalo až pri tvorivých dieľnach, kde deti mohli ukázať svoju šikovnosť. Čo iné by mohli na karnevale vytvoriť ako kráľovskú korunu a šaškovskú masku. To je jednoznačne symbol takých to podujatí. A že máme šikovné deti je zrejmé z fotografií. Len sa pozrite.

Reklama

 

A ak sa pýtate kto vyhral, odpoveď je jednoduchá. Každý jeden. Každý kto prišiel, každý kto strávil februárový uzimený podvečer s deťmi v Materskom centre Úsmev. Fotky časom vyblednú, spomienky sa prekryjú inými. Čo nám ale zostane je príjemny pocit, že sme s deťmi strávili veľa nezabudnuteľných chvíľ. To je to čo hreje na srdci aj v zime.

DSC07330w DSC07338w DSC07343w
DSC07354w DSC07361w DSC07375w DSC07378w DSC07382w DSC07385w

Text a foto: MC ÚSMEV

Populárne články