Connect with us

Koktail

V sobotu bude v pivovare QuizTime aj ME-XE-XE

Published

on

Reklama
Reklama

Piešťanský pivovar čakajú v sobotu 26. decembra hneď dve zaujímavé podujatia, každé však bude z trochu iného súdka. Kým o 14:30 začne zábava pre tých, ktorí chcú potrápiť svoje mozgové závity v podobe Vianočného QuizTimu, od 20:00 vypukne poriadna tancovačka s názvom Powianočné ME-XE-XE. Jakub Tomiš s Lukášom Osvaldom si pre dvanásť už prihlásených tímov pripravili opäť 50 mimoriadne náročných, ale aj zaujímavých otázok. Tanečnú zábavu po ôsmej zase rozprúdia Floating planet, Jožko s Rožkom, Saluberrimae, OBO, 3DUBy a ZAYO.

12342692_10207461523629152_8184614954183762398_n

Vianočný QuizTime bude posledným v tomto roku a uskutoční sa najmä kvôli želaniam ľudí, ktorí si chceli zmerať vedomosti. Momentálne je prihlásených 12 tímov, ale tri z nich majú zarezervované miesta do Štedrého dňa. Naopak náhradnícke miesta zatiaľ zívajú prázdnotou a prípadným záujemcom môže v sobotu ujsť voľné miesto.

Prihlásené tímy:
(1) Červený koberec
(2) Popitkovia
(3) Psovi nič
(4) Čo ja viem?!
(5) Ovce a holub
(6) Mohykáni
(7) Nula bodov
(8) Junior/ky
(9) Piješ čo
(10) Yvän
(11) Chipmunkovia
(12) Ožralkova

Reklama

Na treťom Powianočnom ME-XE-XE sa všetci môžu do sýtosti vytancovať na hudbu kapely Floating Planet, atmosferické skladby z projektu Saluberrimae, či na muzikálnu divočinu dj-ov 3DUBy, OBO, ZAYO a Jožko s Rožkom.

Floating Planet
Kapelu založili v roku 2011 piešťanskí hudobníci Vlad „Hubert“ Adámek (klávesy, gitara), Marian „Barney“ Bartoška (bassgitara) a Palo „Paulo“ Jambor (bicie a perkusie).
Hudba FP je komplexnou fúziou elektronických a akustických nástrojov. Tradičné nástroje ako bassgitara, gitara, bicie a perkusie sú kombinovane s elektronickými hudobnými štruktúrami.

Saluberrimae
Saluberrimae je druhým projektom piešťanského hudobníka a elektronického čarodeja Lukáša Bartošeka známeho aj ako Goatree. Tentokrát ho budete môcť počuť aj v pomalšej atmosfére.

3DUBy
a.k.a Ander je piešťanský dj a vagabund, ktorý si nikdy nenechá ujsť príležitosť zorganizovať mexexe a popúšťat do éteru nejaké tie duby.

OBO
a.k.a. Robo Hnídzik je piešťanský dj, ktorý svojimi reggae a balkánskymi remixami vyprášil nejeden nemecký kožuch.

ZAYO – Dj Tamal
a.k.a Michal Zaťko je piešťanský dj a drumblista, ktorý vždy vie vytiahnuť tie najlepšie hity z klobúka.

Jožko s Rožkom
Trnavský dj a parketový lev, ktorý vie rozprúdiť svojimi balkánskymi setmi každé publikum.

-lt/Zdroj: facebook-

Populárne články