Úvod Aktuality Piešťany idú v novom roku do rozpočtového provizória

Piešťany idú v novom roku do rozpočtového provizória

REKLAMA
Esesko

Na stratégii približne mesačného provizória sa dohodli poslanci na pracovnom rokovaní s vedením už pred časom. Napriek tomu sa primátor Miloš Tamajka ešte na poslednom zastupiteľstve snažil argumentovať, že návrh rozpočtu je zostavený a zverejnený na webovej úradnej tabuli od 7 윈도우 디스크 이미지 다운로드. decembra, a mohol by byť predložený na schválenie. Po opätovných výhradách poslancov na riadnom rokovaní minulý štvrtok 17. decembra nakoniec všetci zúčastnení prijali definitívny verdikt, že rozpočet bude zastupiteľstvo schvaľovať až začiatkom februára 2016 next Girl Age Screensaver. A to po jeho riadnom prerokovaní a zosúladení so zákonom.

Práve na nesúlad so zákonom upozorňoval vedenie poslanec Remo Cicutto, hoci konkrétne svoje vyjadrenie neupresnil Internet Explorer 8.0. Poslanec Tomáš Hudcovič zasa vyzval primátora Miloša Tamajku, aby uviedol, či sa plne stavia za predložený materiál, no od hlavy mesta priame „áno“ nedostal Dokuro apk. Primátor spolu so svojím zástupcom najskôr uvažovali aj o tom, že rozpočet predložia ešte do konca roka a zvolajú zastupiteľstvo na utorok 22 사뿐사뿐 mp3 다운로드. decembra, k tomuto scenáru však nedošlo.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

A tak podľa zákona o rozpočtových pravidlách verejnej správy 583/2004 Z.z. nastáva od nového roka v Piešťanoch rozpočtové provizórium Tea Story video. Deje sa tak vtedy, ak rozpočet mesta či obce na nasledujúci rok neschváli zastupiteľstvo do 31. decembra bežného roka. Počas provizória nesmú výdavky v každom mesiaci rozpočtového roka prekročiť 1/12 celkových výdavkov predchádzajúceho roka Far East Broadcasting.

Hoci sa rozpočtové provizórium považuje za akýsi krízový stav a nie je pre mesto najlepšou vizitkou, fungovanie úradu ním nie je ohrozené a po schválení rozpočtu sa uskutočnené príjmy a výdavky zúčtujú windows vista.

mestský úrad 2_resizeNa náročný proces prípravy a schvaľovania najdôležitejšieho dokumentu mesta upozorňovali najmä staronoví poslanci už niekoľko mesiacov Download Angry Angry. Pre organizačné zmeny na mestskom úrade sa však celá situácia ešte skomplikovala. Za rozpočet nakoniec prijala zodpovednosť bývalá prednostka Dáša Reháková, do svojho odchodu koncom októbra však jeho verziu nepredložila Naruto v Bleach 3.3 Download. Zostavením základného nástroja finančnej politiky mesta tak bol poverený nováčik – šéf finančného oddelenia Stanislav Mikuš, ktorý nastúpil do funkcie 5. novembra.

-ad-,  foto: archív PNky

Čítajte tiež:

Rozpočet už je na svete, poslanci sa ale k nemu stavajú opatrne

REKLAMA