Úvod Koktail V parku budete môcť opäť pripínať štipce, blíži sa Park Foto 2016

V parku budete môcť opäť pripínať štipce, blíži sa Park Foto 2016

REKLAMA

Podujatie Park Foto 2016 s podtitulom festival kreatívnej fotografie sa pomaly blíži, naplánované je na 24. septembra. 11. ročník už tradičnej výstavy v plenéry organizuje občianske združenie Piešťanský fotoklub v Mestskom parku pri príležitosti ukončenia kúpeľnej sezóny 구글플레이스토어 apk 다운로드. Vystavovať i súťažiť bude môcť ktokoľvek a tvorbu amatérskych fotografov všetkých vekových kategórií môžu hodnotiť všetci návštevníci podujatia 애국전선 다운로드.

14141655_10154174297372949_2223541728453668415_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

O čo ide 올인포커 다운로드?
V prvom rade o fotografickú tvorbu, predstavenie fotografií zaujímavým spôsobom a stretnutie ľudí so spoločnou láskou ku fotografii Download cryea.dll.

Ako?
Svoje diela si inštalujú sami autori na sieťovinu o šírke 120 cm, natiahnutú medzi stromami v aleji mestského parku, ďalej na lavičky, alebo vlastné stojany – kreativite sa medze nekladú Fondant Fondant love download.

Čo si vziať so sebou?
Vlastné fotografie akéhokoľvek formátu i adjustácie, farebné, alebo čiernobiele, pomôcky na zavesenie fotografií, prípadne rozkladaciu stoličku a občerstvenie pre seba a okoloidúcich, dobrá nálada je povinnou výbavou Share the gothic ttf download.

Prečo?
Máte možnosť zdarma vystaviť svoju tvorbu na najväčšej parkfoto výstave na Slovensku. Počas dňa parkom prejde 2 – 3 tisíc návštevníkov, ktorí vzhliadnu fotografie od 50-70 autorov 구글지도 이미지 다운로드. Možnosť stretnúť sa s inými fotografmi. Nabrať novú inšpiráciu a prežiť príjemný deň.

Čo ešte?
Pretože Piešťany sú krásne mesto, okrem iného sa v tento deň koná i veľmi fotogenické kvetinové korzo, to jest alegorický sprievod kvetinových vozov, v rámci národnej súťaže v aranžovaní a viazaní kvetov Victoria Regia 2016, ktorú každoročne ako neoficiálne ukončenie letnej kúpeľnej sezóny v Piešťanoch organizuje Stredná záhradnícka škola v Piešťanoch. Na účastníkov po vyhodnotení čaká pečené prasiatko 악인전 무료 다운로드.

-lt/Zdroj, foto a grafika: Park Foto 2016, Piešťanský fotoklub-

 

REKLAMA