Connect with us

Koktail

V nedeľu sa v Piešťanoch uskutoční charitatívny strihací maratón. Strihať bude aj majster sveta

Published

on

Reklama

Už túto nedeľu, 28. júla 2019, o 8:00 odštartuje majster sveta v účesovej tvorbe Lukáš Očenáš unikátny Strihací maratón. Nielenže spolu s kolegami kaderníkmi vytvorí všetkým záujemcom nový imidž, strih aj styling, ale všetky financie získané za svoje kadernícke umenie spoločne darujú na intenzívnu rehabilitáciu kamaráta Gaba Rošáka, ktorý po ťažkej autohavárii ostal odkázaný na vozík. Strihací maratón bude trvať až do 20:00 hod. a okrem nového účesu si všetci odnesú aj darček od partnera podujatia.

Reklama

Príbeh Gaba Rošáka

Život šikovného mladého grafika, ktorý sa venoval športu, turistike a práci, sa pred rokom obrátil naruby. Po ťažkej autohavárii a mnohopočetných zlomeninách v oblasti hrudníka ostal pripútaný na invalidný vozík a odkázaný na pomoc iných. Našťastie nestratil pozitívny prístup k životu ani priateľov, ktorí mu pomáhajú postaviť sa na vlastné nohy. A to doslova. „V apríli 2019 som absolvoval prvý rehabilitačný pobyt v ADELI Medical Centre a po dvoch týždňoch intenzívnej rehabilitácie som pocítil zmenu. Aj keď bola vzhľadom na môj zdravotný stav možno nepatrná, ale určitý pokrok nastal a som si istý, že keď budem v cvičení a rehabilitáciách ďalej pokračovať, zmena bude ešte väčšia a ja opäť budem stáť na vlastných nohách,“ hovorí Gabo Rošák.

Intenzívna rehabilitácia v ADELI Medical Centre je však veľmi nákladná a nie je hradená z verejného zdravotného poistenia, preto sa rozhodli pomôcť Gabovi získať na ňu financie aj jeho priatelia, na čele s Lukášom Očenášom. „Bolo pre mňa úplne prirodzené, že sa snažím nájsť spôsob, ako pomôcť kamarátovi a zapojiť do pomoci aj ďalších. Keďže nožnice sú mojimi druhými rukami a celkom mi to s nimi ide :-), dohodol som sa so svojimi priateľmi kaderníkmi, že zorganizujeme Strihací maratón, z ktorého výťažok pôjde práve na Gabovu rehabilitáciu. Verím, že naše šikovné ruky a nové účesy všetkých záujemcov pomôžu Gaba postaviť na nohy,“ hovorí Lukáš Očenáš.

Reklama

Strihací maratón sa bude konať v nedeľu 28. 7. 2019, od 8:00 do 20:00, v priestoroch ADELI Medical Centrum, na Hlbokej 45, v Piešťanoch. Strihať bude Lukáš Očenáš spolu s deviatimi ďalšími kaderníkmi. Minimálna cena strihania a stylingu je 40 eur a celá suma bude venovaná na rehabilitáciu Gaba Rošáka. Rezervovať si termín môžete na čísle 0907 674 277.

TS

Populárne články