Úvod Koktail Krásy Piešťan sa dostali na limitovanú edíciu pivných plechoviek

Krásy Piešťan sa dostali na limitovanú edíciu pivných plechoviek

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Čajka, Barlolamač, Kolonádový most, ale i piešťanské výšivky nájdete aktuálne na plechovkách piva. „Prepašovala“ ich tam piešťanská ilustrátorka Alica Kucharovič 화산전생 텍본 다운로드. Celkovo pripravila sedem dizajnov, ktoré zobrazujú rôzne kúty Slovenska.

Pivovar Šariš už vlani zrealizoval limitovanú edíciu plechoviek so slovenskými ľudovými motívmi Download atmega128. Tento raz prišiel s kampaňou „Každý máme v srdci kus Slovenska“, v rámci nej sa predstavujú prírodné krásy, architektonické skvosty či prvky kultúry našej krajiny 벨365 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„V prvom momente ma Šariš oslovil, aby som spracovala folklórnu tematiku. Mne sa, ale okrem folklórnych motívov zdalo vhodné zakomponovať najtypickejšie znaky Slovenska, architektúru, krajinné oblasti, zvieratá a hlavne zachytiť rozmanitosť jednotlivých oblastí 그날처럼 mp3 다운로드. Tak vznikla edícia 7 plechoviek z 3 regiónov Slovenska. Západ, stred a východ na plechovkách s desiatkou v červenej farbe a dvanástkou v zlatej 원펀치 다운로드. Nakoniec som ešte spracovala tému východu a festivalu Východná na tmavom pive. Takto majú plechovky možno aj zberateľský potenciál,“ približuje spoluprácu A Fashion of Christ. Kucharovič.

Alica Kucharovič pri práci na dizajne plechoviek

Medzi motívmi nájdete Vysoké Tatry, Štrbské pleso, Spišský hrad, unikátne drevené kostolíky, ale aj Oravský hrad, Banskú Štiavnicu, Demänovskú ľadovú jaskyňu či motívy detvianskych tancov 식품공전 2019 다운로드. V rámci západného Slovenska dominuje Bojnický zámok, Dunaj i Mohyla Milana Rastislava Štefánika a samozrejme spomínané motívy z Piešťan.

„Vďaka tejto spolupráci som si osviežila zaujímave miesta na Slovensku Download Angelic Magazine. Piešťanom som venovala hlavne zlatú 12% plechovku. Na nej je vyobrazená čajka letiaca nad Kolonádovým mostom v tesnej blízkosti typického ornamentu z piešťanského kroja Download the band band. Samozrejme nesmie chýbať obľúbený Barlolámač stojaci vedľa vysokého topoľa z Kúpeľného ostrova. Bocian sediaci v hniezde reprezentuje objavenie liečivého účinku bahna a samotný vznik Piešťan mobile naver videos. Ilustrácie sú prepletené výšivkami a krojovými prvkami zo západného Slovenska. Na zadnej strane dominuje mohyla obrastená vzormi folklórnych prvkov,“ dodáva ilustrátorka, ktorá tak symboly Piešťan posunula do povedomia ľuďom na celom Slovensku.

Ilustrácie krás Slovenska nerobila po prvý raz. Na svojom konte má napríklad už realizáciu ilustrácií knihy Márie Valovej Výlety s Betkou Abecedkou, kde rovnako svojimi kresbami priblížila množstvo slovenských zaujímavostí.

-th-

REKLAMA