Connect with us

Koktail

V nedeľu sa v Piešťanoch bude krájať najdlhšia torta na najdlhšom krytom moste na Slovensku

Prvý 5* kúpeľný hotel na Slovensku Thermia Palace začne oslavy svojho 110. výročia plné bohatého programu slávnostným krájaním 110-metrovej torty na najdlhšom krytom moste na Slovensku za sprievodu hudobnej skupiny Funny Fellows už 1. 5. 2022 o 15:00 hodine.

Published

on

Reklama
Reklama

Veľkolepým otvorením osláv sa Thermia Palace zapíše do knihy Slovenských rekordov. Ku krájaniu najdlhšej doteraz zadokumentovanej narodeninovej torty na Slovensku je prizvaný i komisár z knihy Slovenských rekordov.

Úvod do osláv 110-ročného piešťanského secesného kúpeľného hotela sa tak navždy zapíše medzi slovenské rekordy i do pamäti všetkých, ktorí sa krájania obrovskej torty na piešťanskom Kolonádovom moste zúčastnia.

Secesný hotel Thermia Palace je pýchou piešťanského Kúpeľného ostrova. Patrí do siete Ensana Health Spa Hotels. Tá zastrešuje 24 hotelov v piatich krajinách ako Spojené kráľovstvo, Rumunsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Reklama

Hotely sú neobyčajnými nielen vďaka typickej pohostinnosti a špičkovým službám, ale najmä vďaka tomu, že okrem relaxu ponúkajú aj zdravotné benefity vzácnych prírodných zdrojov. Thermia Palace už viac ako 100 rokov priťahuje domácich i zahraničných hostí svojou pohostinnosťou, srdečnosťou personálu, špičkovými službami a vzácnou geotermálnou vodou a bahnom.

Od 1. mája Thermia Palace srdečne privíta všetkých, ktorí sa rozhodnú osláviť jej narodeniny a zažiť bohatý kultúrny program s tým spojený. Medzi najväčšie lákadlá patrí vystúpenie najznámejšieho slovenského folklórneho súboru Lúčnica, 5-chodová slávnostná večera v Grad Restaurant, otvorenie Muchovho apartmánu na počesť jedného z pravidelných hostí hotela – Alfonsa Muchu, vystúpenie Kataríny Hasprovej, Paper Moon Trio, Dominy Titkove a ďalší  bohatý sprievodný program.

TS Kúpele Piešťany

Populárne články