Úvod Koktail Urbanex: Technická pamiatka Ružový mlyn

Urbanex: Technická pamiatka Ružový mlyn

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Urban exploration, v doslovnom preklade mestský prieskum, je prehliadka obvykle nedostupných objektov v meste Dude Simulator. Sú to opustené a tajomné miesta, ktoré si okoloidúci bežne nevšímajú, prípadne sa im vyhýbajú. Cieľom urban explorerov je takéto miesta preskúmať, zdokumentovať a upozorniť na ne. 

[singlepic id=21897 w=320 h=240 float=left]Pôvodne Ruženin mlyn, dostal meno podľa dcéry Ľudovíta Wintera java pdf 파일 다운로드. Postavili ho na konci I. svetovej vojny a už po vzniku Československej republiky z neho rozdávali múku chudobným obyvateľom Piešťan. Mlyn prosperoval aj na konci II japanese ime. svetovej vojny, kedy sa Ľudovít Winter vrátil z koncentračného tábora a keďže už nebol nájomcom kúpeľov, pustil sa do jeho zveľaďovania water vango-based. Vtedy vznikol aj slávny BB puding. Po znárodnení v roku 1948 Ružový mlyn fungoval až do roku 2002 kedy bol definitívne zatvorený.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Dnes je technickou pamiatkou java ftp 파일 다운로드. Na opravenej fasáde sú stále viditeľné secesné prvky, ale areál a interiéry budov mlyna chátrajú. Zdá sa, akoby prosperujúci podnik náhle všetci opustili Go free download. Stoja tam staré nákladné autá, opustené stroje a zarastené koľajnice…

REKLAMA

Prečítajte si aj seriál Mlynárska história 디시클리너 다운로드.

[nggallery id=1205]

Text a foto: urban_ex

REKLAMA