Connect with us

Koktail

Uplynulý rok v materskom centre Úsmev

Published

on

Reklama
Reklama

Materské centrum ÚSMEV už niekoľko rokov vytvára priestor pre deti a rodičov, organizuje celú škálu podujatí a akcií pre rodiny.

[singlepic id=23560 w=320 h=240 float=right]Počas uplynulého roku šikovné maminy vymaľovali steny Materského centra, postavili nové ihrisko Karibik a aktivity MC sa rozšírili aj smerom k budúcim mamičkám. Rodičia sa v príjemnom prostredí stretli s odborníkmi z rôznych oblastí, deti cvičili jogu, navštevovali divadelné predstavenia, karnevaly, trénovali zručnosť a šikovnosť v tvorivých dielničkách.

Všetky spomínané aktivity mohli byť zorganizované vďaka podpore Mesta Piešťany, 2 % daní, ktoré ste nám venovali, sponzorským darom a v neposlednom rade vďaka nezištnej práci dobrovoľníkov a šikovných mamičiek. Všetkým, ktorí prispeli k fungovaniu Materského centra patrí naše veľké ĎAKUJEME.

Pred nedávnom venovala materskému centru spoločnosť Hipp niekoľko balení dojčeneckých kaší. Všetky kaše našli svojich malých majiteľov. Spoločne s oblečením a hračkami sme časť z nich doniesli do Zariadenia sociálnych služieb Domum a časť sme odovzdali sociálne slabším rodinám. Veľmi zachovalé oblečenie v najmenších veľkostiach, ktoré venovali maminy, sme zaniesli do nemocnice na Detské oddelenie. Teší nás, že aj my môžeme v rámci našich možností pomáhať deťom a ich rodinám.

Reklama

Prajeme všetkým deťom a ich rodičom, aby boli Vianoce rozprávkové, dary srdečné, šťastie neodbytné, láska nekonečná, zdravie dokonalé a problémy vzdialené.

[nggallery id=1309]

Text a foto: Dáša Dzurechová

Populárne články