Úvod Koktail Tancovačka na živé gitarovky už čoskoro

Tancovačka na živé gitarovky už čoskoro

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zdá sa, že piešťanská klubová scéna po rokoch ožíva. Na svoje si prídu najmä milovníci kvalitnej gitarovej hudby. V Cottone 27. mája zahrajú The Bright Eye, Funny Faces a Talkshow.

[singlepic id=12871 w=320 h=240 float=left]Domáci Funny Faces tu nedávno prezentovali svoje debutové EP a The Bright Eye sa predtým predstavili na spoločnom koncerte s piešťansko-vrbovskou kapelou Teskohippies kirby games. Tí už dostali pozvanie na festival Grape. Stretnú sa tam aj s Talkshow – ťahákom najbližšieho koncertu v Cottone.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Zvuk tejto kapely je založený na agresívnych melody-garage rock-soundriffových gitarách, mohutnej base, tvrdých bicích, temných klávesoch a expresívnom speve,“ píše sa vo facebookovej pozvánke na koncert web square. Talkshow má za sebou vystúpenie na najväčšom rakúskom festival FM4 Frequency, predskakovanie britským The Horrors na ich viedenskom koncerte a rotáciu klipu k songu These Lights na MTV. V českej hitparáde s ním dokonca predbehli Lady Gaga. Chystajú sa na Rock for People a Grape, na turné ich pozval David Koller.

Talkshow by TLKSHW

Napriek tomu ich slovenské rádiá ignorujú minions subtitles. Výnimkou je Rádio_FM, to odtiaľ môžete poznať všetky ich nákazlivé single.

Na Talkshow sa určite tešia aj chalani z Funny Faces. Spevák Marko Manas počas rozhovoru pre PNky povedal, že by si práve s touto kapelou radi zahrali 안드로이드 아프리카 다운로드. Po vydaní prvého EP s názvom Why do people hide from the rain to pre nich bude určite ďalší úspešný koncert.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0LS0TnYERpg&feature=youtu.be[/youtube]

 

 

Zdá sa, že piešťanská klubová scéna po rokoch ožíva. Na svoje si už čoskoro prídu najmä milovníci kvalitnej gitarovej hudby. V Cottone 27. mája zahrajú The Bright Eye, Funny Faces a Talkshow.

Domáci Funny Faces tu nedávno prezentovali svoje debutové EP a The Bright Eye sa predtým predstavili na spoločnom koncerte s piešťansko-vrbovskou kapelou Teskohippies windows 7 hyper-v. Tí už dostali pozvanie na festival Grape. Stretnú sa tam aj s Talkshow – ťahákom najbližšieho koncertu v Cottone.

„Zvuk tejto kapely je založený na agresívnych melody-garage rock-soundriffových gitarách, mohutnej base, tvrdých bicích, temných klávesoch a expresívnom speve,“ píše sa vo facebookovej pozvánke na koncert. Talkshow má za sebou vystúpenie na najväčšom rakúskom festival FM4 Frequency, predskakovanie britským The Horrors na ich viedenskom koncerte a rotáciu klipu k songu These Lights na MTV 레버리지 사기조작단 6화 다운로드. V českej hitparáde s ním dokonca predbehli Lady Gaga. Chystajú sa na Rock for People a Grape, na turné ich pozval David Koller.

Napriek tomu ich slovenské rádiá ignorujú. Výnimkou je Rádio_FM, to odtiaľ môžete poznať všetky ich nákazlivé single.

http://www.youtube.com/watch?v=0LS0TnYERpg

Na Talkshow sa určite tešia aj chalani z Funny Faces 드라스틱 2.4.0.1 다운로드. Spevák Marko Manas počas rozhovoru pre PNky povedal, že by si práve s touto kapelou radi zahrali. Po vydaní prvého EP s názvom Why do people hide from the rain to pre nich bude určite ďalší úspešný koncert.

 

Zdá sa, že piešťanská klubová scéna po rokoch ožíva. Na svoje si už čoskoro prídu najmä milovníci kvalitnej gitarovej hudby 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드. V Cottone 27. mája zahrajú The Bright Eye, Funny Faces a Talkshow.

Domáci Funny Faces tu nedávno prezentovali svoje debutové EP a The Bright Eye sa predtým predstavili na spoločnom koncerte s piešťansko-vrbovskou kapelou Teskohippies. Tí už dostali pozvanie na festival Grape. Stretnú sa tam aj s Talkshow – ťahákom najbližšieho koncertu v Cottone.

„Zvuk tejto kapely je založený na agresívnych melody-garage rock-soundriffových gitarách, mohutnej base, tvrdých bicích, temných klávesoch a expresívnom speve,“ píše sa vo facebookovej pozvánke na koncert html Automatic download. Talkshow má za sebou vystúpenie na najväčšom rakúskom festival FM4 Frequency, predskakovanie britským The Horrors na ich viedenskom koncerte a rotáciu klipu k songu These Lights na MTV. V českej hitparáde s ním dokonca predbehli Lady Gaga. Chystajú sa na Rock for People a Grape, na turné ich pozval David Koller.

Napriek tomu ich slovenské rádiá ignorujú 음식이미지 다운로드. Výnimkou je Rádio_FM, to odtiaľ môžete poznať všetky ich nákazlivé single.

Na Talkshow sa určite tešia aj chalani z Funny Faces. Spevák Marko Manas počas rozhovoru pre PNky povedal, že by si práve s touto kapelou radi zahrali. Po vydaní prvého EP s názvom Why do people hide from the rain to pre nich bude určite ďalší úspešný koncert[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0LS0TnYERpg[/youtube]

REKLAMA