Connect with us

Koktail

Swingové rytmy opäť ovládnu Piešťanský pivovar

Published

on

Reklama
Reklama

Po úspešnej letnej tančiarni zavíta B-Swing druhýkrát do Piešťanského pivovaru a na atmosféru plnú noblesy sa môžete tešiť už 12. marca o 19:00. Všetci gentlemani a dámy sú srdečne vítaní na elegantnom večierku, kde budú znieť melódie 20. až 40. rokov minulého storočia. Pivovar svojimi rytmami rozozvučí DJ Max W a chýbať nebude ani živá kapela Tea Garden. Swingovú tančiareň otvoria workshopom Charlestonu lektori Janči & Stell. Ak si chcete večer užiť úplne so všetkým, príďte oblečení v dobovom oblečení, na mieste sú šaty, klobúky, rukavičky, pánske obleky a motýliky. Všetci šviháci sa navyše budú môcť odfotiť vo fotokútiku a obrázok si odniesť na pamiatku so sebou.

12745882_1688319228052498_8654189315642468527_n

B-SWING
Projekt B-Swing tvorí pätica nadšencov swingu. V rámci tanečných kurzov lektori vyučujú Solo Charleston, Lindy Hop a Boogie-Woogie. B-Swing sa snaží vytvárať komunitu priaznivcov swingovej hudby, módy a tanca. V Bratislave, kde pôsobí, pravidelne poriada swingové tančiarne v štýlových kaviarňach či pod holým nebom.

TEA GARDEN (SK)
Zoskupenie mladých hudobníkov na čele so šarmantnou speváčkou Barborou predstaví tradičné swingové melódie a prinesie nádych rozmarných tančiarní s veselou náladou.

Reklama

MAX W. (CZ)
DJ s nezameniteľným rukopisom vystupuje v najväčších českých kluboch a najväčších českých festivaloch. Jeho DJské sety sú spojením tradičného swingu a modernej tanečnej hudby. Predstavil sa na jednom pódiu s Parov Stelar Band či Caravan Palace.

IMG_6930_resize

FOTOKÚTIK | DRESSCODE
Pre 20. až 50. roky bola príznačná elegancia. Šaty, klobúky, rukavičky, pánske obleky a motýliky. Vyberte zo šatníka svoj najlepší dobový kúsok! Na mieste bude i špeciálny swingový fotokútik, ktorý zabezpečí Fotoateliér Tretí zľava. Fotku si môžete dať na mieste vytlačiť a odniesť si tak milú spomienku.

-lt-

 

Populárne články