Úvod Koktail Staré Piešťany zažili opäť Susedskú párty u Marty

Staré Piešťany zažili opäť Susedskú párty u Marty

Parčík za kostol sv. Štefana v starých Piešťanoch v prvú augustovú sobotu ožili. Susedská párty u Marty prepojila generácie, novousadlíkov so starousadlíkmi a priniesla jedinečnú atmosféru Myway download. Štvrtý ročník mohol byť lepší aj vďaka nadačnej podpore.

Susedskú párty u Marty pripravuje v starých Piešťanoch spolu s kamarátmi a susedmi Zuzana Vavrová z Piešťanského okruhu 제미니 맨 다운로드. !Tento víkend sa nám ju vďaka Nadácia ZSE podarilo urobiť ešte lepšou. Sme radi, že parčík ožil a párty prilákala toľko susedov. Guláš, grilovačka, súťaž o najlepší koláč, premietanie filmu, príjemná atmosféra a žiadna online propagácia – len staré dobré pozvánky do schránok Free download of animations. Takto si predstavujeme susedskú slávnosť, ktorá vytvára súdržnú susedskú komunitu,“ napísali na svojej FB stránke členovia Piešťanského okruhu 자동차 경주 게임 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Párty u Marty pôvodne vznikla z iniciatívy mladých ľudí, ktorí sa presťahovali do starých Piešťan do domčeku po pratete Marte. Hľadali spôsob ako spoznať susedov, s ktorými sa denne míňali recipes. Rozhodli sa teda usporiadať malú slávnosť.

Do schránok dali plagátiky a čakali, kto príde. Už prvá susedská párty zožala obrovský úspech, preto sa ju o rok neskôr rozhodli urobiť pre celé susedstvo name mp3. Dnes je Párty u Marty už tradičným podujatím, ktoré využíva inak zväčša prázdny verejný priestor v starých Piešťanoch.

-red- Zdroj a foto: Piešťanský okruh

REKLAMA