Úvod Koktail Spevák Adam Ďurica počas svadby aj v piešťanskom kroji

Spevák Adam Ďurica počas svadby aj v piešťanskom kroji

REKLAMA

Spevák Adam Ďurica si minulý týždeň zobral v Hlohovci svoju dlhoročnú priateľku Kristínu. Svadobnú hostinu mali na pôde Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch Skelelton Key. O zábavu i odobierku sa postaral tiež folklórny súbor Žito. V rámci tradičných zvykov sa mladomanželia obliekli aj do piešťanského kroja a spravili tak vďaka zverejneniu fotky na sociálnych sieťach nášmu mestu celkom slušnú reklamu Happy meed mr.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany

Snúbencom sa podarilo svadbu utajiť pred médiami 최신가요 2019 11월 다운로드. Informácie o tom, že sa zaľúbenci, ktorí tvorili pár desať rokov, zobrali, sa dostali na verejnosť až potom, čo ich sami zavesili na sociálne siete 윈도우7 pro 32비트 다운로드.

„Odteraz už iba spolu. Povedala áno. Navždy. Neľutujem,“ napísal k svadobnej fotografii spevák. Postupne na svojom facebookovom profile zverejnil aj  prvý svadobný tanec a krájanie torty 궁서체 다운로드. Poďakovanie za výborne pripravenú hostinu sa ušlo aj piešťanskej hotelovej akadémii a jej riaditeľovi Ladislavovi Blaškovičovi. 

Adam Ďurica, ktorý na jar po tretí raz sa sebou získal cenu OTO v kategórii spevák roka, sa postaral na svojej FB stránke o propagáciu piešťanských ľudových tradícií a kroja 어쌔신 크리드 아이덴티티 다운로드. Fotografia mladomanželov oblečených v slávnostnom piešťanskom kroji sa páči tisíckam spevákových priaznivcov.  

Hudobník má blízko k Piešťanom aj vďaka aktuálnej zostave jeho kapely 삼국지 5 다운로드. Hrajú v nej dvaja Piešťanci  Miro Hank na bicie a Marek Mečiar na klávesy.

-th- Foto a video: FB Adam Ďurica

 

REKLAMA