Úvod Koktail Skrýva sa v kúpeľných jazierkach žralok?

Skrýva sa v kúpeľných jazierkach žralok?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Jazierka na Kúpeľnom ostrove majú zdá sa ďalšieho zaujímavého obyvateľa. Po Kožnatke floridskej sa v nich objavila aj ryba so zvláštnym tvarom hlavy a s veľkou pravdepodobnosťou sa jedná o Pangasa vláknoplutvého nazývaného aj sladkovodný žralok node.js 이미지 다운로드. Masožravá ryba pochádzajúca pôvodne z južnej, východnej Ázie a Thajska dorastá v zajatí len 30 až 60 centimetrov, vo voľnej prírode však môže merať až 3 metre. 

IMG_7747_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Dobrý deň, radi by sme upozornili na prítomnosť pravdepodobne sladkovodného žraloka v prvom piešťanskom jazierku. Nevieme ako dlho tam už je, ale odkedy sme si ho s rodinou všimli, sú to už približne 2 mesiace,“ upozornila nás na rybu čitateľka ShowAppStore.

Názov Pangas žraločí dostala ryba pre svoje štíhle telo s pohybmi a vzhľadom žraloka. Jej umiestnenie v spoločnej nádrži s inými rybami nie je úplne najvhodnejšie, pretože sa kŕmi rybami a to aj v prípade, že má dostatok inej potravy 유튜브 프리 다운로드. Jazierka na Kúpeľnom ostrove jej vyhovujú kvôli svojej teplote, tlmenému svetlu i plávajúcim rastlinám.

IMG_0591_resizeIMG_0595_resizeIMG_0597_resize

-lt/Zdroj: čitateľka, akvarko.cz/Foto: lt-

REKLAMA