Úvod Aktuality Pri včerajších horúčavách hasili kamióny v Piešťanoch aj v Trnave

Pri včerajších horúčavách hasili kamióny v Piešťanoch aj v Trnave

REKLAMA
Esesko

Hasiči v Trnavskom kraji včera zasahovali pri dvoch požiaroch áut. V Piešťanoch horel nákladiak na Žilinskej ceste pri cintoríne Love Live 1st. Ďalší kamión zachvátili plamene v popoludňajších hodinách aj v krajskom meste na Strojárenskej ulici. Škodu na vozidlách odhadli na 10 a 15-tisíc eur 엘사 사진 다운로드. Horúčavy v meste by mali pokračovať aj počas víkendu, nebezpečenstvo požiarov tak stále trvá.  

Požiar kabíny kamiona Trnava 02

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Včera (23 Sept. júna 2016) krátko po 13.00 hod. bol ohlásený požiar kabíny kamióna na Strojárenskej ulici v Trnave. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bola kabína kamióna celá zasiahnutá požiarom Good guy download. Na likvidáciu a lokalizáciu požiaru hasiči použili 1 x vysokotlaký prúd.  Priestor kabíny bol monitorový termokamerou a nájdené ohniská boli dohasené Microsoft toolkit. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.  Predbežná škoda na vozidle bola vyčíslená na 10 000,- Eur,“ uvádza krajská hovorkyňa hasičov Júlia Kedrová sql server 2000 다운로드.

Podobný scenár sa zopakoval o pár hodín neskôr aj v Piešťanoch na Žilinskej ulici pri cintoríne Nintendo ds rom. „Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že sa jedná o požiar kabíny kamióna odstaveného na krajnici pri ceste. Požiarom bola zachvátená len kabína vodiča 맥 os 모하비 다운로드. Na likvidáciu bol použitý 2x vysokotlaký prúd. Hasiči na vozidle vykonali protipožiarne opatrenia a posypali vytečené prevádzkové kvapaliny Lune's Pharmacy. Na mieste udalosti zasahovalo 5 hasičov z Piešťan s 2 ks hasičskej techniky. Príčina vzniku požiaru bola prevádzkovo-technická porucha. Predbežná škoda na vozidle bola vyčíslená na 15 000,- Eur,“ znie dnešná správa od hasičov 7-zip.

Požiar kamiona Piešťany 03
požiar kamiona Piešťany 02-red-, Zdroj: Tlačová správa KR HaZZ, foto: KR HaZZ, video: čitateľ

REKLAMA