Úvod Koktail Scavanger Hunt poriadne rozhýbal mladých Piešťancov

Scavanger Hunt poriadne rozhýbal mladých Piešťancov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Členovia komunitnej organizácie PunkStream usporiadali v sobotu 3. októbra podujatie s názvom Scavenger Hunt. Mladí Piešťanci dostali poriadne zabrať fyzicky aj rozumovo, pretože 25 úloh si vyžadovalo nielen rýchlosť a vytrvalosť, ale aj odvahu a kreativitu 칠협오의 다운로드. Dohromady osemnásť odvážlivcov sa rozhodlo splniť túto náročnú výzvu, no hlavnú cenu v podobe paintballového duelu mohli získať len dva tímy Download Crackapp. S najvyšším počtom bodov sa nakoniec umiestnili Heavy Metal Fluffy Unicorns a ZDT

IMG_3483_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Šesť trojčlenných tímov malo na realizáciu 25 úloh dve hodiny yixin 다운로드. Väčšinu museli buď natočiť alebo odfotiť, aby vedeli dokázať, že ich skutočne splnili. Úlohy boli rôznorodé a skúste si na niekoľkých príkladoch predstaviť či a ako by ste ich dokázali uskutočniť 키위디스크 맥 다운로드.
Odfoťte holú manekýnu.
Poskladajte origami vtáčika.
Natočte ako robíte Parkour.
Fotka člena tímu, ktorý “pláva“ na plávajúcej podlahe 애니콜 게임 다운로드.
Vojdite do obchodu s akvaristikou/zoo produktu a spýtajte sa ich či majú niečo vhodné na prípravu sushi.
Nahrajte videoklip k pesničke podľa vlastného výberu 타임스파이 다운로드.
Zaplaťte za niečo 1 euro iba v jedno a dvojcetovkách.
Naučte neznámeho človeka krok v breakdance, ktorý ste práve vymysleli Download departure.
Zaplaťte za jednu jazdu vláčikom a prehnane prejavujte vašu radosť.

IMG_3502_resize

IMG_3505_resize

IMG_3507_resizeIMG_3508_resizeKomunitná organizácia PunkStream vznikla z bývalých členov Mládežníckeho paramentu Piešťany, ktorý zažil svoj reštart 14 masterpieces. februára pod záštitou viceprimátora Michala Hyneka. Podľa slov bývalého predsedu MPP Rasťa Gabloviča neposkytoval jeho členom dostatok priestoru na realizáciu a zároveň ich zväzovalo politikárčenie simple resume form. Založením PunkStreamu teda získali väčšiu slobodu, pričom sa názvom a druhom podujatí priblížili o čosi viac mladým.

IMG_3497_resizePunkStream je komunitná organizácia Respond 1994 18. Je to zoskupenie mladých, pričom chceme hlavne organizovať rôzne podujatia v Piešťanoch a ďalších mestách. Teraz máme väčšiu slobodu, pretože parlament mladých nenapĺňal naše ciele. Samotný názov Mládežnícky parlament Piešťany bol odpudzujúci pre mladých, pretože si mysleli, že naše podujatia boli spojené s politikou. Na jar chystáme väčšie aktivity, napríklad súťaž amatérskych gitaristov a tiež festival amatérskych filmov. Cestu interaktívnosti sme si vybrali preto, že je zaujímavejšia pre mladých a pomôže nám to aj zhromaždiť a rozšíriť základňu ľudí,“ povedal o novovzniknutom PunkStreame Rasťo Gablovič.

IMG_3489_resize

-lt-

REKLAMA