Úvod Koktail Podarí sa vám nájsť poklad? Blíži sa Treasure Hunt 2017

Podarí sa vám nájsť poklad? Blíži sa Treasure Hunt 2017

Občianske združenie Punkstream pripravilo na 24. júna ďalšiu netradičnú akciu – v meste sa bude premiérovo konať Treasure Hunt Windows me download. Podujatie prinesie outdoorovú tímovú hru, ktorá spája plnenie mestských úloh, geocaching a prvky escape room. Konkrétne bude nutné plniť nečakané zadania, hľadať rôzne miesta a predmety, dešifrovať kódy a spojiť súradnice, ktoré privedú tím až do vytúženého cieľa 섹션tv 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Registrácia prihlásených tímov bude prebiehať 24 조조전 mod 다운로드. júna od 14:00 pri kine Fontána a následne od 14:24 sa začne samotná hra. Jednotlivé tímy budú mať na rozlúštenie úloh a nájdenie cieľa 156 minút, teda niečo cez 2 a pol hodiny, následne prebehne vyhodnotenie 윈도우 커서 다운로드.

Vyhráva ten tím, ktorému sa ako prvé podarí nájsť cieľ. Víťazný tím vyhrá poukážku na hru Escape room Trenčín, kde bude môcť ešte viac zlepšiť svoje teambuildingové schopnosti Super China download. Tím, ktorý príde do cieľa ako druhý vyhrá poukazy do 5D kina.

Registrovanie a informácie o tíme:
– tím sa skladá z 3 ľudí
– registračné: 2€/osoba (6€/tím)
deadline registrácie a platby: 15.6.2017, 23:59

Tímy sa môžu registrovať tu, kde sú uvedené aj ďalšie informácie o registrovaní: https://goo.gl/forms/0v7GMgS9lFnHgdUz2

Organizátori veria, že hra prinesie do kultúrneho programu mesta Piešťany ďalšiu super akciu, počas ktorej budú účastníci môcť využiť a rozšíriť svoje teambuildingové schopnosti, logiku aj myseľ a navyše sa určite zabavia 그대라는 사치 다운로드.

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/1893580354215929

-Tlačová správa, Rastislav Gablovič, OZ Punkstream-

REKLAMA