Connect with us

Koktail

Šatňu Guns N’ Roses budú zdobiť červené a biele ruže

Published

on

Reklama

Organizátori slovenského koncertu Guns N’ Roses dostali veľmi presne špecifikované požiadavky na technické vybavenie pódia, ale vedia aj ako má vyzerať zákulisie. Líder kapely, ktorá vystúpi v piatok 13. júla na piešťanskom letisku chce mať v šatni napríklad 18 červených a 18 bielych čerstvo narezených ruží.

[singlepic id=25834 w=320 h=240 float=left]Medzi náročnými požiadavkami nie sú podobné bizarnosti ako pred pár rokmi požadoval muzikant Iggy Pop. Od usporiadateľov festivalu Hodokvas vtedy údajne pýtal živého krokodíla a luxusnú motorku, na ktorej sa chcel preháňať medzi divákmi.

Reklama

Členovia Guns N’ Roses sú skromnejší. Vybavenie ich šatní a nároky na catering sú však veľmi presne špecifikované. V prípade akýchkoľvek nedostatkov môžu mať slovenskí organizátori koncertu problém.

K dispozícii musí byť miestnosť, kam si privezú vlastné náradie na cvičenie. Najdôležitejším vybavením šatní sú tlmené svetlá, toalety s kvalitným papierom, sprchy s teplou vodou a čierna plenta.

Reklama

REKLAMA

Inštitút jazykov a vzdelávania Piešťany

Presne špecifikované sú všetky druhy nápojov, ktoré musia mať hudobníci k dispozícii. Nesmú chýbať ani strieborné príbory. Samozrejmosťou je wi-fi pripojenie na internet.

Guns N’ Roses nebudú jedinými účinkujúcimi na bonusovom dni festivalu Topfest. Pred ich vystúpením uvidia tisíce divákov na piešťanskom letisku aj slovenské kapely Dorian Gray a Siempre. Po nich zahrá Arakain so špeciálnym hosťom – populárnou českou speváčkou Luciou Bílou.

(mp) foto: topfest.sk

Populárne články