Úvod Koktail Šarkaniáda, aj keď vietor trošku chýbal, bola super

Šarkaniáda, aj keď vietor trošku chýbal, bola super

Krásne slnečné počasie a vidina púšťania šarkanov vytiahli v nedeľu 10. októbra na Šarkaniádu, ktorá sa konala na poli na Červenej veži  nad Piešťanmi, takmer stovku detí s rodičmi či starými rodičmi it to GomPro. Vietor síce chvíľu pofukoval a chvíľu nie, ale keďže dolu brehom sa dobre beží, nebolo to až také dôležité a šarkany sa podarilo dostať do vzduchu aj tak Frog King Snow.

Deti a rodičia, ktorí pomáhali ako sa dalo, si zasúťažili o najdlhšie letiaceho šarkana a potom o najkrajšieho doma robeného šarkana Official donggang download. Domácich šarkanov bolo tento rok trinásť. Okrem papierovej klasiky upútal najmä maličký šarkan s veľkým úsmevom vyrobený z igelitového vrecúška 차임벨 다운로드. Neprekážal mu ani slabý vietor, ale chvíľami pri absolútnom bezvetrí, aj jeho majitelia len bezmocne stáli a čakali, kedy zafúka (behu už asi mali dosť :-) ) 시를 잊은 그대에게 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Niektoré z detí, viacej ako šarkany, ktoré bolo treba často ťahať, lákal oheň a opekanie. Podaktoré už nelákal ani oheň a jednoducho od únavy zaspali Genuine for Windows 7.

Krásne popoludnie pre všetkých pripravili organizátori z občianskeho združenia Živá planéta.

Autor: Tomáš Hudcovič Foto: Tomáš Hudcovič – hug(o)photo agency

Atmosféru podujatia si môžete vychutnať aj v našej fotogalérii 창조의 법칙 다운로드.

REKLAMA