Connect with us

Koktail

Reklamná kampaň pre piešťanské kúpele získala strieborný klinec

Published

on

Reklama
Reklama

Reklamná kampaň „Bahnom maľované“ pripravila pre Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a.s. agentúra Made by Vaculik a jej A2 Poster pre komerčné produkty a služby získal 10. júna v súťaži Zlatý klinec 2016 o najkreatívnejšiu reklamu na Slovensku druhé miesto – strieborný klinec.

Informáciu uviedli zástupcovia kúpeľov na svojej FB stránke. Vizuál vytvoril kreatívny tím agentúry na čele s riaditeľom Boyo Dohnalom, copywriterom bola Barbora Meszárošová a Art Directorom Martina Obertová. Stručná charakteristika podľa stránky súťaže: „Vizuál vychádza z novej imageovej kampaňe, ktorá odzrkadľuje estetiku plagatov a pohladnic zo zaciatku 20. storocia. V jednom z vizuálov sme komunikovali svetový unikát medzi liečivými procedúrami – piešťasnké bahno. Má ozdravujúce účinky na pohybové ústrojenstvo a lieči mnohé choroby. Vytvorili sme teda aj unikátnu verziu tohto vizuálu. Na jeho tvorbu sme použili samotný produkt – bahno.“ Viac informácií na www.zlatyklinec.sk.

 

Zlatý klinec je najvýznamnejšou súťažou o najkreatívnejšiu reklamu na Slovensku, ktorá je organizovaná každoročne od roku 1994. Vyhlasovateľom je spoločnosť Ad Awards Association, s. r. o., a odbornými garantmi sú Klub reklamných agentúr Slovenska (KRAS), Art Director’s Club Slovensko (ADC) a mesačník Stratégie. Kmeňovú porotu tvoria osobnosti slovenskej reklamy z členov ADC, ktorých dopĺňajú zahraniční českí porotcovia. Základným a jediným kritériom hodnotenia kvality súťažných prác je originalita a inovatívnosť kreatívneho nápadu a kvalita jeho realizácie.

Reklama

Zdroj: www.zlatyklinec.sk, FB Kúpele Piešťany. Pozn. red. článok obsahuje reklamné údaje.

Populárne články