Úvod Aktuality Polícia kontrolovala železničné priecestia, priestupky zistili takmer u 300 vodičov

Polícia kontrolovala železničné priecestia, priestupky zistili takmer u 300 vodičov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia uskutočnila pri príležitosti Medzinárodného dňa bezpečnosti na železničných priecestiach na celom území Slovenska v utorok 14 keynote version. júna dopravno – preventívnu akciu „Bezpečné priecestia“. Takmer 300 vodičov a desiatka ďalších účastníkov sa dopustili priestupku, pričom najčastejšie išlo o prekračovanie stanovenej rýchlosti a nerešpektovanie dopravných značiek. S cieľom zlepšenia situácie bude polícia podobné akcie organizovať aj v budúcnosti 스마트폰 벨소리 다운로드.

Viac ako 140 železničných a dopravných policajtov na vybraných železničných priecestiach a v ich bezprostrednej blízkosti dohliadali na verejný poriadok a dodržiavanie predpisov o bezpečnosti a plynulosti železničnej i cestnej dopravy flex sdk. Počas dňa policajti skontrolovali takmer 170 železničných priecestí. Najviac priestupkov sa týkalo prekročenia povolenej rýchlosti, či nerešpektovanie značiek, ale výnimkou neboli ani prípady jazdy bez predpísaných dokladov, so zlým technickým stavom vozidla, bez osvetlenia, ale aj bez použitia bezpečnostných pásov Download the contract form. Policajti zadržali štyri vodičské preukazy. Požitie alkoholu zistili u jedného cyklistu.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Polícia pripomína všetkým účastníkom ciest, aby dbali na zvýšenú opatrnosť pri vchádzaní a prejazde železničným priecestím, najmä v miestach, kde nie sú závory a rešpektovali výstražné svetelné a zvukové znamenia Apple sd gothic neo. Vo vzdialenosti 50 metrov pred železničným priecestím a pri jeho prechádzaní je vodič povinný jazdiť rýchlosťou najviac 30 kilometrov za hodinu erwin4. Ak na zabezpečovacom zariadení svieti prerušované biele svetlo, vodič je povinný 50 metrov pred železničným priecestím a pri jeho prechádzaní jazdiť rýchlosťou najviac 50 kilometrov za hodinu 2conv 다운로드.

-lt/Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky/Foto: archív-

REKLAMA