Connect with us

Koktail

Pri hľadaní dovolenky nemusíte chodiť ďaleko

Published

on

Reklama

Leto sa nás už onedlho opýta čo sme robili v zime. Práve preto je teraz ten vhodný čas v pokoji si vybrať letnú dovolenku.
Bez stresu, bez naháňania. Ak hľadáte tú správnu agentúru, kde vám so všetkým pomôžu, nemusíte chodiť ďaleko. Stačí zájsť do Mar Travel na Námestí Slobody v Piešťanoch.

[singlepic id=40513 w=320 h=240 float=left]Agentúra funguje už 16 rokov. Na začiatku sa zameriavala na organizovanie poznávacích a pobytových zájazdov, ale aj pobytov, predovšetkým pre mladých ľudí a študentov. Neskôr medzi jej hlavné činnosti patril provízny predaj slovenských a českých touroperátorov. Postupom času sa pridal tiež predaj leteniek prostredníctvom rezervačného systému Galileo a uzatváranie poistných zmlúv renomovaných poisťovní ako Union, Generali a Európska cestovná poisťovňa. Od roku 2011 svoju činnosť rozšírila o provízny predaj ďalších zahraničných touroperátorov. [singlepic id=40512 w=320 h=240 float=right]
Dnes teda nemusíte chodiť ďaleko a na jednom mieste dostanete kompletné služby vďaka, ktorým  si budete môcť vychutnať príjemnú dovolenku. K dispozícii je vám aj webový portál agentúry prostredníctvom, ktorého si môžete  vopred vybrať vysnívanú destináciu a v „cestovke“ vám už iba overia voľné miesta či aktuálnu cenu.

Reklama

Aktuálna ponuka

 

– zľavy až do 33%
– až dve deti úplne zadarmo
– veľkonočné zájazdy a pobyty autobusom i letecky – Chorvátsko, Slovinsko, Paríž, Londýn, Rím…..
– seniorpobyty za výhodné ceny
– exotika z Viedne i Prahy

Reklama

Kuba, Thajsko – od 499,- eur
Chorvátsko – od 99,- eur
Grécko – od 159,- eur
Turecko – od 299,- eur
Španielsko – od 349,- eur

(pr)

Populárne články