Connect with us

Aktuality

Príďte sa pozrieť ako sa študuje cestovný ruch v Piešťanoch

Published

on

Reklama

Fakulta cestovného ruchu Vysokej školy Goethe Uni otvorí svoje brány verejnosti v sobotu 16. marca. V sídle školy na Winterovej ulici v Piešťanoch (budova bývalého riaditeľstva kúpeľov) sa od 10.00 h do 14.00 h uskutoční Deň otvorených dverí.

w_MG_5280

Reklama

Záujemcovia o denné či externé štúdium v bakalárskom i magisterskom programe sa budú môcť oboznámiť s možnosťami štúdia v školskom roku 2013/2014 a perspektívami, ktoré ich čakajú v po absolvovaní školy. Na ich otázky budú osobne odpovedať predstavitelia Vysokej školy Goethe Uni z Bratislavy a Fakulty cestovného ruchu v Piešťanoch.

Zástupcovia školy deklarovali pri etablovaní školy v Piešťanoch cieľ oživiť cestovný ruch v regióne prípravou kvalitných odborníkov v oblasti cestovného ruchu a kúpeľníctva s celoslovenským aj medzinárodným zameraním. Napomôcť tomu má aj intenzívna jazyková príprava v nemeckom a anglickom jazyku, ako i účasť zahraničných odborníkov pri príprave študentov na ich budúce pôsobenie vo vedúcich manažérskych postoch. Termín podania (doručenia) prihlášok na štúdium na fakultu, ktorá pôsobí v Piešťanoch od minulého roka, je do 31. marca.
-inf-

Reklama

Populárne články