Úvod Koktail Predvianočná Zóna bez peňazí bude aj tento rok

Predvianočná Zóna bez peňazí bude aj tento rok

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Komunitné centrum ŽiWell čaká i tento rok vďaka organizátorom zo Siete Dobra Predvianočná Zóna bez peňazí. Zónovať sa bude súbežne 26 java 8 version. novembra od 11:00 do 18:00 a Piešťany sa pripoja k celkovo 20 slovenským mestám. Preberte veci, ktoré vlastníte a určite medzi nimi nájdete niečo čo je plne funkčné, pekné, ale absolútne to nevyužívate 주짓수 다운로드. Možno niekto premení vaše nepotrebné na potrebné, získa darček pre svojho blízkeho alebo naopak niečo pekné objavíte práve vy. Hlavným cieľom Zóny bez peňazí je tak ako každý raz recyklovanie a výmena vecí medzi ľuďmi klot golden microphone.

IMG_4444_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Príďte darovať veci, ktoré už nepotrebujete a vymeňte ich za také, ktoré sa vám páči Iglus. Alebo si môžete zobrať to, čo by sa vám mohlo hodiť. Aj vďaka vám sa tak bude môcť naplniť hlavná myšlienka celej akcie – urobiť krajšie Vianoce tým, ktorí si to nemôžu prevažne pre nedostatok peňazí dovoliť Download Chrome Cleanup Tool. Darčeky predsa nemusia byť nové ani drahé, pokojne to môžu byť veci získané práve na Zóne bez peňazí,“ vyzýva iniciátor akcie a hlavný organizátor Manik, ktorý je zároveň zakladateľom komunitného Projektu Život 날씨의 아이 고화질 다운로드. Hlavne vďaka nemu vytvoril tím šikovných ľudí z rôznych končín Slovenska, ktorí sa chopili organizácie Zóny bez peňazí v ich mestách. „Nie je to len o dobrosrdečnosti jednotlivých ľudí, ale aj o miestach, ktoré poskytli zdarma priestory na túto akciu“ informuje ďalej my Dawn.

Ak ľudia prestanú riešiť peňažnú hodnotu vecí a začnú si pomáhať tak, že jeden druhému urobia láskavosť, časom môžu uspokojiť väčšinu svojich potrieb prostredníctvom vzájomnej pomoci a zároveň podporiť recyklovanie vecí, ktoré môžu ešte niekoľko rokov pokojne slúžiť 애프터스쿨 뱅 다운로드.

„Veci, ktoré po Zóne bez peňazí zostanú, rozdelíme a posunieme ďalej. Oblečenie pre dospelých darujeme organizáciám, ktoré sa venujú ľuďom bez domova, detské oblečenie materským centrám, knihy školám, knižniciam a antikvariátom 내부자들 오리지널 다운로드. Hračky rozdáme deťom v regiónoch s najvyššou nezamestnanosťou a rodinám v hmotnej núdzi,“ doplnil Manik a dodal, že mnohé miesta budú mať počas tejto akcie aj bohatý sprievodný program 프렌즈 전시즌 다운로드.

-lt/Zdroj a grafika: Zóna bez peňazí, Sieť Dobra, Projekt Život/Foto: archív-

REKLAMA