Connect with us

Koktail

Pre deviatakov má SOŠ technická dvere stále otvorené

Published

on

Reklama
Reklama

Stredná odborná škola technická umožňuje žiakom základných škôl aj ich rodičom získať objektívne informácie o podmienkach a možnostiach štúdia a preto dvere sú pre nich dvere školy stále otvorené.

[singlepic id=22685 w=320 h=240 float=right]Radi Vás kedykoľvek privítame, budeme sa Vám individuálne venovať, môžete si prezrieť priestory teoretického aj praktického vyučovania, odpovieme Vám na všetky otázky o podmienkach obsahu a možnostiach štúdia.

Absolventi SOŠ môžu získať maturitné vysvedčenie aj výučný list. Majú vysokú pravdepodobnosť prijatia do vhodného zamestnania, pretože počas štúdia praxujú v jednej zo štyroch desiatok firiem, s ktorými škola [singlepic id=22679 w=320 h=240 float=right]spolupracuje. Samozrejmosťou je možnosť získania zváračského preukazu, osvedčenia pre elektrotechnikov, ale aj vodičského preukazu za výhodných podmienok.

Okrem toho SOŠ technická poskytuje príjemné prostredie, prácu v krúžkoch, voľný prístup na internet, športové aktivity, vrátane využívania telocvične a sauny aj mimo vyučovacích hodín.

Reklama

Viac informácií dostanú deviataci a ich rodičia na tel. č. 033/7965111, na webe www.sostpn.sk alebo priamo v škole na Novej 5245/9 v Piešťanoch.

[nggallery id=1263]

-inf-

Populárne články