Úvod Koktail Pre deviatakov má SOŠ technická dvere stále otvorené

Pre deviatakov má SOŠ technická dvere stále otvorené

Stredná odborná škola technická umožňuje žiakom základných škôl aj ich rodičom získať objektívne informácie o podmienkach a možnostiach štúdia a preto dvere sú pre nich dvere školy stále otvorené 윈도우10 iso파일 다운로드.

Radi Vás kedykoľvek privítame, budeme sa Vám individuálne venovať, môžete si prezrieť priestory teoretického aj praktického vyučovania, odpovieme Vám na všetky otázky o podmienkach obsahu a možnostiach štúdia 포가튼 사가 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Absolventi SOŠ môžu získať maturitné vysvedčenie aj výučný list. Majú vysokú pravdepodobnosť prijatia do vhodného zamestnania, pretože počas štúdia praxujú v jednej zo štyroch desiatok firiem, s ktorými škola

spolupracuje 코만도스 확장팩 다운로드. Samozrejmosťou je možnosť získania zváračského preukazu, osvedčenia pre elektrotechnikov, ale aj vodičského preukazu za výhodných podmienok Download the career certificate form.

Okrem toho SOŠ technická poskytuje príjemné prostredie, prácu v krúžkoch, voľný prístup na internet, športové aktivity, vrátane využívania telocvične a sauny aj mimo vyučovacích hodín Spss Hangul edition.

Viac informácií dostanú deviataci a ich rodičia na tel. č. 033/7965111, na webe www.sostpn.sk alebo priamo v škole na Novej 5245/9 v Piešťanoch ts conversation translator download.

-inf-

REKLAMA