Úvod Koktail Pokoj v duši aj s riaditeľskou Svetovej duchovnej univerzity

Pokoj v duši aj s riaditeľskou Svetovej duchovnej univerzity

REKLAMA

Riaditeľka Svetovej duchovnej univerzity Brahma Kumaris (BK World Spiritual University) pre Európu a jej reprezentantka pri OSN v Ženeve, Jayanti Kirpalani navštívi počas nadchádzajúceho víkendu Piešťany Download the Chinese Bible. V sobotu 5. septembra na podujatí „Pokoj v duši“, ktoré organizuje Slovenské duševné centrum Brahma Kumaris a Spoločnosť Slovensko – indického priateľstva prednesie o 18,00 svoju prednášku Gurumin.

Ako uviedla Anna Galovičová z občianskeho združenia Spoločnosť Slovensko-indického priateľstva, podujatie sa koná pri príležitosti konania Parlamentu svetových náboženstiev v Salt Lake City 2015 v priestoroch Ganesha klubu na Winterovej 3 v Piešťanoch 왕후 심청 다운로드. Po sobotnej prednáške bude nasledovať nedeľný program 6. septembra od 9.00 hodine, kde sa budú účastníci zaoberať témami: Ako dosiahnem pokoj mysle napriek okolnostiam old game? Kto som? Odkiaľ som prišiel a kam idem? Aká je teraz doba? Prednášky sú určené pre širokú verejnosť, ktorá sa zaujíma o duchovný rozvoj 강철의 연금술사 브라더후드 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

jayantiJayanti Kirpalani – sa pravidelne zúčastňuje sa na konferenciách OSN a veľkých medzinárodných projektoch spojených s ochranou životného prostredia, mládeže, žien a mieru vo svete 혼인신고 양식 다운로드. Narodená v indickej Pune a vyrastajúca pod vplyvom západnej výchovy v Anglicku, vytvára most medzi Východnou múdrosťou a západnou kultúrou php compression. Má schopnosť spojiť hlboké duchovné pravdy s jasnosťou. V súčasnej dobe je aj ​riaditeľkou Medzinárodného koordinačného úradu Brahma Kumaris so sídlom v Londýne v Global Cooperation House, a tiež Global Retreat Centra v Oxfordshire large iPhone attachments.

Zdroj: Tlačová správa, ilustr. foto: www.slovinidia.sk, www.brahmakumaris.org

REKLAMA